Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan koptassam le finoman,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le finoman, ha nem vagyok benne biztos hogyan érez irántam és megbántani sem szeretném?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam , egy srác aki beletartozik egy bizonyos baráti körbe. Szeptemberben az első nap tök jót beszélgettünk , de a tavalyi évben is jól elvoltunk. Idén azonban elkezdtem észrevenni ,hogy egy kicsit máshogy viselkedik velem (kb. november-december körül kezdődött). Nem azt mondom ,hogy nagyon nyilvánosan ,mutat ki nagyon komoly érzelmeket , de észre lehet venni ,hogy sokszor kezdeményez velem beszélgetést , sokszor mondja ki hozzá a nevem. Ha beszélgetek valakivel sokszor odajön először csak hallgatja aztán már ő is beszáll a társalgásba. Többször előfordult ,hogy aki mellettem ült volna az egyik órán hiányzott és ő fogta a cuccát köszönt ,hogy "szia" vagy "helló" ledobta és leült mellém. Olyan is volt ,hogy témazárót írtunk ezért szétültettek ,majd amikor beadtuk szintúgy átült mellém kb.7 perce és még sok hasonló.


Szóval összességében nem vagyok benne teljesen biztos ,hogy mit akar , rákérdezni nem szeretnék ,mert nem akarok beégni ,hogy csak beképzelem aztán meg hülyének néz. Alapvetően okos , rendes srác , de nagyon nem tetszik nekem , ráadásul nem hinném ,hogy összepasszolnánk (az utóbbi néhány hónapban egyre jobban idegesít). Mivel tudnám finoman lekoptatni?-ha egyáltalán van valami.



2016. jún. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjad neki amikor ledobja a cuccát, hogy te meg mit csinálsz? vagy: Te meg miért akarsz ide ülni? Próbáld ellene fordítani, hogy ő legyen zavarban. Aztán ha mondja, hogy mondjuk melletted akar ülni, akkor mondhatod, hogy "de én meg egyedül akarok ülni". Aztán hogy vegye a lapot, megkérhetsz valakit, hogy üljön melléd. Így már biztos le fog esni neki. Ez a legjobb módja az egésznek. Mert ha négyszemközt akarnád megbeszélni, tagadná mint a fene :DD És te fogsz hülyén kijönni belőle. Ennek nagyon más módja nincs.

Kort nem írtál, de sztem ez bejön minden korosztályban :D

21F

2016. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem ,hogy 16 éves vagyok. Ami azt illeti ez többször is megtörtént ,kérdezte ,hogy leveszem-e a cuccom a mellettem lévő székről és mondtam ,hogy bocsi de nem. Sokat nem változott a helyzet.
2016. jún. 7. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
És odaült akkor, amikor ezt mondtad? Meg fapofával mondtad, vagy mosolyt is csináltál? Mert amúgy velem is volt ilyen, hogy csaj folyton mellém akart ülni, és pont így koptattam le ahogy mondtam. Meg ha mellém pakolta a cuccát és kiment mondjuk büfébe, mire visszaért én már máshol ültem :D:D De ő is így szó nélkül ült volna mellém mindig. De így megneveltem. Meg ne nagyon beszélgess vele, az is segít. Kérdez valamit, mondj nemet. pl. megcsináltad a házit? tudod mi volt a házi? Gondolkodás nélkül nemmel válaszolj és építsd le a kapcsolatot. De ha ezek után is még mindig folytatja, akkor mondhatod egy ilyen alkalommal amikor melléd pakol, hogy menj már innen mert idegesítesz! Nehéz elhinni hogy nem fogta fel már abból amit írtál az előbb :D
2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt mondtam nem ült mellém és igen eléggé fapofával. Mondhatni mogorván. A nem-es válaszokat is"bevetettem".
2016. jún. 7. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:

:DDDDD

Facen is írhatsz neki amúgy, talán az lenne a legjobb. Nem tudom hogy hogy bírtad ki hogy ne vágd pofán.

Írhatod hogy nem akarod hogy melletted üljön, mert kezd már idegesítő válni számodra, meg nagyon beszélni se vele. De lehet szóban kéne. Mert facen csak láttamozza aztán meg úgy tehet megint, mintha meg se történt volna.

2016. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!