Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tanáccsal eltudna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanáccsal eltudna látni valaki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy-két hónapja írogatok. Kedves de kicsit... Hát hogy is mondjam. Merev természetű. Nem nagyon tud feloldodva beszélgetni.

Valamint nagyon eszes. Amivel nincs gond mert én sem vagyok egy tudatlan lány, de ő sokkal tájékozottabb mint én és néha olyan hülyének érzem magam.

Szóval igazából olyan kérdések vannak bennem, hogy mit csináljak ilyen helyzetben? Ha érdeklődök akkor szűkszavúan kifejti a nézőpontját majd témát vált, legtöbbször ismét egy olyan dolgot hoz fel amihez lila gőzöm sincs.

Valamint nem tudok már témát felhozni. Lehet csak én gondolom túl, de félek attól, hogy egy-egy témából ismét valami olyat hoz ki amiről semmit nem tudok.

Ő a reál tárgyak felé érdeklődik és tényleg nagyon okos, viszont én inkább humán beállítottságú vagyok és nekem ezek az erősségeim amihez meg ő nem ért annyira. Felhozom azt a témát hogy mit olvasok, de ő ezt egyből le is "lővi".

Szerintem azért mert zavarja ha valmihez nem tud bőven hozzá szólni...

A napjáról meg épphogy mesél. És amit leszűrtem eddig az hogy egész nap tanul szinte. Vagy edz. De más programot nem nagyon csinál magának.

Nagyon sok közös dolog van bennünk. A zene stílusuk az élet felfogásunk a tudásvágyunk mind megegyezik. És érzem hogy ha el tudná engedni magát akkor tudnék jobban közeledni hozzá, mert érzem és látom is hogy tetszem neki és ő is nekem, de így hogy nem tudja elengedni magát...

Szóval mit tegyek?

Nem tudom milyen témát hozzak fel ami mindkettőnknek kellemes lenne?

Hogy közvetlenebb legyen velem?



nov. 11. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezd akkor inkább arról, amihez ért. Akkor is, ha te nem.


Általában az ilyen emberek szeretnek mesélni, magyarázni azokról a dolgokról ami érdekli őket. Ha pedig nem érted vagy elveszted a fonalat, kérd meg, hogy magyarázzon, tanítson (erre önszorgalomból te is rá tudsz segíteni). Olyasmit válassz ami téged is érdekel, nem kell megjátszani, hogy érdekel a matek ha közben nem.


Ha ez tényleg nem megy, akkor indulj ki a közös dolgokból (de gondolom ezeket már kiveséztétek).


Ha pedig te mesélsz valamiről amihez ő nem ért, akkor magyarázz te, fejts ki a dolgokat, hátha érdekli valami s kérdez.


Ha más programja nincs, akkor csinálj neki. Hívd el egy sétára vagy ha van valami esemény ami mindkettőtöket (vagy legalább őt) érdekli, menjetek ketten.


Írásban pedig segíthet az, ha te is megosztasz magadról személyesebb dolgokat. Ez talán segít neki abban, hogy feloldódjon.


Nem hiszem, hogy két értelmes ember ne tudna témát találni ha akar. Akkor szokott ez lenni, amikor a másik nem érdeklődik semmi iránt, nem formál véleményt semmiről, így mindig a "szia hogy vagy mit csinálsz" a napi téma :))


Ha pedig semmi sem segíti ellazítani sem a fentiek közül, sem más, akkor még mindig előveheted az "őszinte kártyát", és megmondod neki, hogy te szeretsz vele beszélgetni, de ha mindig rövidre zárja a dolgokat, akkor nem tudtok jókat beszélni és nem is ismeritek meg egymást. Van akinél ez segíteni szokott.


Mivel nem ismerem, nem tudok jobbat mondani.

nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi ideje beszélgettek, akkor nyugodtan rákérdezgetnél erre. "Feri, miért tereled el mindig azokat a témákat, amiket felhozok?" De ezt ne támadólag kérdezd meg, inkább érdeklődően.
nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Beszélj a szexről.

Hátha feloldodik... :)

nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 talpalos válasza:

Szerintem igyatok pár pohár bort, vagy bármit. Csodákat tesz a merev srácokkal, feloldódnak. Talán a későbbiekben sem fog azon remegni, hogy véletlen se mondjon hülyeséget arról amihez nem ért. Ne hogy kinevesd, vagy lenézd (Nem, ő nem tudja, hogy nem fogod). Ha elengedi magát melletted és egy kicsit több bizalmat szavaz neked, akkor ital nélkül is bátrabban hord majd össze minden hülyeséget előtted 😉


Üdv, egy merev F/29

nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!