Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aki visszakapta volt párját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki visszakapta volt párját hogy csinálta? (Csak olyan írjon akivel volt ilyen) Részletesen ha kérhetem esetleg sok tanáccsal.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Lecseréltem a roncs suzukimat egy audira. Ehez nem kell több magyarázat.
2018. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Okkal lett vége, ne pitizz senki után.
2018. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nem pitzizes. Ez cselekvés.

Rengeteg embertol hallottam h sikerül párját visszakapnia.

En mindig is abban hittem hogy semmi se lehetetlen csak akarni kell.

2018. dec. 8. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor változtasd meg a hited, mert ami nem működött, az nem is fog.
2018. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakítottunk mert sokat veszekedtünk. Külön költöztem, sokat beszélgettünk a kapcsolatunkról kinek mi esett rosszul, ki hogy látja a dolgokat, és ennyi igazából. Változtattunk azokon a dolgokon amiken lehetett, amiken meg nem, azt elfogadtuk.
2018. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irj ra beszelgess vele hatha o is akarja keresd meg
2018. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!