Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély hogy peteérésk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély hogy peteéréskor teherbe eshetek előváladéktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Normális választ szeretnék! Sokat segítenétek!

November 11. én voltam együtt a barátommal. Betette gumi nélkül 10 másodpercre (nem élvezett belém). És utánna gumit huzott. A végén jöttünk rá hogy peteérésem van azért rögtön el mentem pisilni.

Nem tudom mit csináljak félek hogy terhes leszek. Pénteken akarok venni tesztet és szombaton meg akarom csinálni (6 napos teszt) de nagyon félek hogy pozitív lesz. Mondta barátom nem kell féljek semmi baj sem lesz ,ha meg parázok rosszabb lesz. De én meg nagyon félek.

Nem akarok terhes lenni. Már terhességi tesztől is félek nagyon.

Mennyi az esély rá hogy terhes leszek e vagy sem?

Előre köszönöm a választ!


nov. 13. 18:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj és el felejtettem oda írni hogy amikor le feküdtünk azóta fáj a hasam.
nov. 13. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Elmentél pisilni? Ömm tessék? Ezzel most mit értél el?
nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnék gratulálni, hogy 10 másodperc picivel több élvezetért csak később húzott fel gumit a barátod, te meg belementél. Megérte?

Egyébként nem valószínű, hogy terhes leszel, de bízom benne, hogy ez az eset picit ráébreszt arra, hogy ilyen dolgokkal nem érdemes szórakozni. És akkor se csináljatok ilyet, ha épp nincs ovulációd, mert maga az ovu is csúszkálhat pár napot, meg a spermiumok is életben maradhatnak akár egy 1 hétig is a hüvelyben.

nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ez az eset rá ébresztett arra hogy soha ne engedjek meg ilyet mert csak a baj lesz. Remélem nem lesz semmi baj.:<
nov. 13. 19:26
 5/10 anonim válasza:
41%

3-as, hogyan írhatsz így bármit egy gyereknek? Szerintem ha ilyen választ szeretett volna akkor a szüleivel is megbeszélhetné...


Nyugi, nem lesz semmi bajod valószínűleg. Nekem is sokszor volt hasonló fiatalabb koromban és nem lettem terhes. Ne parázd túl a dolgokat. Az élet értelme az, hogy élvezd! Az, hogy peteérésed van alig jelent valamit. Ebben az időszakban ha aktívan próbálkoznátok, akkor is csak 30% esélyetek lenne. A legtöbb ember hónapokig/évekig próbálkozik és nehezen jön össze. Nem hinném, hogy terhes vagy. Ha idegeskedsz ezen akkor lehet meg sem fog jönni, úgyhogy állj le ezzel. Persze megnyugtatásul vegyél egy tesztet, viszont csak a mensid előtt fog kimutatni bármit. Addig meg tényleg felesleges parázni.

Tényleg 1000x volt velem hasonló, féltem is, izgultam is, semmi nem lett.

És ha lesz akkor mi van? Bármikor elvetetheted, ha nem akartok még gyermeket, ez rutin beavatkozás már és egyáltalán nem szégyen!

Az kislányomnál 5 hónapig aktívan próbálkoztunk, mire összejött, pedig a férjemmel SOHA nem védekeztünk gumival vagy gyógyszerrel, kizárólag megszakítással.


28/L

nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

#5 "3-as, hogyan írhatsz így bármit egy gyereknek?" - Ha annyira gyerek, akkor ne szexeljen, ha meg ehhez elég felnőtt, akkor vállalja a kritikát az eszméletlen felelőtlenségéért.

Bocsánat, ha túl nyersnek tűnök, de egy ilyen dolog mellett érzésem szerint nem lehet elmenni egy kis irgum-burgummal. Ha emiatt kétszer jobban odafigyel a jövőben, akkor nem kell átesnie egy óriási traumán, amit az a bizonyos rutinbeavatkozás okoz, meg nem kell ezért 30 ezret fizetnie.

nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

10 másodperc élvezet megérte? Szerintem még neki sem.

Vagy a végén visszaszívott mindent, ami addig kijött belőle?

A pisilést meg nem értem. Az másik lyukon jön ki!

nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet negatív lett
nov. 18. 06:50
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Az már nem egy rossz jel, de ha a mensid elmaradna, akkor azért menj el egy orvoshoz.
nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a segítséget!
nov. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!