Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves vagyok és már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és már nem elösször feküdtem le a barátommal. Megszakításos módszert használtunk. Az előváladéktól lehetek terhes? Mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
Nagyom fontod lenne várom rá a válszokat!
2017. nov. 17. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esélye.

Mi is így csináljuk és őszintén szólva elég hülyének tartom magunkat is. De én vissza szoktatom a gumira, neked is kene vele beszelni hogy használjatok. Plusz nőgyógyászhoz kéne menned és fogamzásgatlót feliratni a biztonság kedvéért.

2017. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van az orvosban de anyukám nem tudja hogy lefeküdtem a barátommal és akkor nagy botrány lenne:((
2017. nov. 17. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát még képzeld el mekkora botrany lenne ha azzal állítanál be egyik nap hogy terhes vagy. Bár nem olyan nagy az esélye de tényleg elöfordulhat hogy teherbe estél. El kell mondani anyukádnak.
2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem. Egyedül nem tudsz elmenni? Vagy a barátoddal?
2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem azért de szerintem egy 14 éves lány aki aktív szexuális életet él ne féljen már elmenni a nőgyógászhoz. Nem kell a szüleidnek tudnia, hogy miért mész nőgyógyászhoz. Ha nincs pénzetek tablettára akkor kérj a szüleidtől és mond azt, hogy a pasidra költözés majd.
2017. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezért nem kell egy 14 éves kislánynak szexelnie.
2017. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
52%
14 évesen nem ezzel kellene még foglalkoznod, hanem azzal, hogy tanulsz!!!
2017. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Az esélyt erre úgy tudod kiszámolni, hogy integrálod az e^(-n²x²/t)/log(t*x+gamma(x+n/x-log(n+x)))*sin(x^n*cos(t*n-n^(3x^(2*t*x))))*tan(t/n*x^t/log(n-t*gamma(x))) függvényt x=0 tól végtelenig. Itt n a közösülések száma, t pedig az átlag hossza másodpercben.
2017. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy rá az esély sajnos.

egyik ismerősöm így lett terhes 13 és fél évesen.

2017. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Van rá esély, ahogy gumival, vagy tablettával is becsúszhat. Semmi sem nyújt 100%-os védelmet. Legalább addig használjatok gumit, amíg lesz a kezedben szakma. Utána mehet így, akkor már nem olyan nagy gond, ha "véletlen" összejön.
2017. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!