Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú majdnem minden nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú majdnem minden nap beszél egy lánnyal, az jelentheti, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés

Őszintén nem tudok kiigazodni rajta. Nagyon ritka kivétellel minden nem beszélünk. Van, amikor hosszab és komolyabb beszélgetéseink vannak, néha csak rövidek. Viszont nem tudom, hogy ez nála mit jelent. Barátok vagyunk, de azért nem annyira régóta és soha nem volt kimondva. Ráadásul nagyon régóta ismerem már, de igazán közel nem kerültünk egymáshoz nagyon sokáig (mármint baráti értelemben). Ha magamból indulok ki, én nem beszélek a barátaimmal minden nap. Ez alól talán kivétel a legjobb barátnőm, de még velem sem így van meg a mindennapos kommunikáció, ahogy vele. Egyébként eleinte csak szivatásból állt a mi barátságunk, aztán jobban megnyílt ő is és én is. Mások boronáltak minket össze először, emiatt gondolkodtam el rajta, hogy vajon mit jelenthet ez nála. Nálam időközben több lett.


Tudom, hogy mindenki más és nincs erre jó válasz. Igazából csak az érdekelne, hogy a fiúknál mennyire jellemző, hogy esetleg tényleg csak barát egy lány, akivel minden nap beszélnek. És nem csak én keresem, ezt is fontos leszögezni.



nov. 13. 20:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát, van esély rá, hogy akar valamit, mert szerintem a fiúknál nem jellemző, hogy saját akaratból ennyire keresik egy lány barátságát. Az is lehet hogy már régóta többet érez, de nem akarja tönkretenni a barátságotokat. Persze az, hogy beszélgettek, még önmagában nem feltétlenül jelent biztosat, de vannak esetleg más jelek is? A barátai előtt is kedves veled?
nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég ritkán van esélyünk találkozni, bonyolult, hogy miért. Ami a kedvességet illeti, konkrétan állandóan beszólogatunk egymásnak. Ezeket viccnek szánja, meg nyilván én is, pontosan tudjuk mindketten, de a kedvességtől messze áll. Persze ez nekem egyáltalán nem baj, sőt.

Viszont nem viselkedik velem másképp mások előtt sem , ha erre gondolsz.

nov. 13. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy kedvel, viszont azt nehéz eldönteni, hogy ez nála több-e, mint barátság. Én például szinte minden nap beszélek a lány haverommal, pedig egyikünk sem akart soha semmit a másiktól. Ha neked ez már több és emiatt rosszul érzed magad, akkor a barátságnak már szinte annyi, szóval talán megpróbálhatsz lépni valamit.
nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként lépni én valószínűleg nem fogok, nem vagyok az a típus. Nem elvi dolog, csak nincs hozzá bátorságom. Mivel nem érzem magam rosszul emiatt, mert azért nem egy földöntúli szerelemről van szó, ezért nem is rontom el a barátságunkat. Igazából csak egy kicsit jobban ki akartam igazodni rajta, ami mondjuk azóta se sikerült😅
nov. 15. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy többet akar tőled.Lehet tényleg csak barátként tekint rád,ezt neked kell valahogy megtudni.Nekem van fiú barátom,nincsen olyan nap amikor nem beszélünk.Ő róla tudom,hogy nem akar semmit se tőlem,de ezt én tudtára is adtam.
nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akár jelentheti azt is, hogy többet akar, de azt is, hogy barátként tekint rád, ehhez ismerni kell az illető természetét. Ha szoros a barátságotok,akár rá is kérdezhetsz nála, de ha nem szeretnél, akkor szerintem idővel úgy is kiderül, hogy fog-e lépni valamit.
dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!