Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez akár jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akár jelentheti azt, hogy régen bejöttem neki?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, akivel igazából a szokásos a story. Tetszett de késön léptem és azóta már barátja lett. Nincs semmi, csakhogy, ez van. Ám felmerült bennem valami, ami bár a dolgokon nem változtatna, de tisztábban láthatnám a múltat. Először is tisztáznám, hogy tisztábban vagyok azzal, hogy ennyiből ezt nem lehet megállapítani, de érdekel a véleményetek. Szóval a leány barátom a párját mindig "kedves"-nek hívja és mielött összejött volna vele, engem is úgy hívott egy hosszabb ideig. Igazából ennyi. Azt tünt fel, hogy már mást hív ennek. Ez jelenthetett valamit a múltban amit nem vettem észre, vagy csupán belemagyarázom?

2020. jún. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ja. Bejöttél neki.
2020. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők bonyolult élőlények... Simán lehet, hogy bejötttél neki, de az is lehet, hogy csak a reakciódra volt kíváncsi. (És nem, itt nem a nőkre akarok rosszat mondani)
2020. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejöttél neki, de ezt akkor kellett volna észrevenned. :D
2020. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Buktad
2020. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túl sokáig vártál és ez késő bánat. De lehet csak emberileg nagyon szeret téged, és ezt fejezte ki így, nehéz így megállapítani. Mondanám, hogy beszélj vele, de lehet csak belezavarnál a boldogságába, ha tényleg többet szeretett volna tőled. Ha a másik sráccal nem olyan jó neki, akkor lépj :)
2020. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejöttél neki, de ezt hamarabb kellett volna észrevenned.
2020. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor bejöttél neki, de mostmár késő.
2020. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus, és egyre-másra rakja ki napjába a közös dolgaikat, nekem már nem is válaszol. Nagyon rosszul vagyok emiatt :(
2020. jún. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!