Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok (vagy akár fiúk is)!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (vagy akár fiúk is)! Mit jelenthet ez? Érdemes még számolnom vele a jövőben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, de kiderült, hogy alakuló kapcsolatban van. Azt mondta, hogy szimpi vagyok neki és szívesen beszélget velem, viszont még véletlenül sem akartam tönkretenni az alakuló kapcsolatát. Erre azt írta, hogy később keressem fel újra és ha nem jöttek össze, meglátjuk, hogy mi lesz. Azt is közölte, hogy szívesen megismerne, csak jelenleg nem úgy, ahogy én szeretném. Bátorkodtam megkérdezni, hogy az érzései később változhatnak-e (ha már nem lesz a másik srác), mire valami ilyesmit írt: "Lehetséges".

Szerintetek érdemes még őt számításba vennem, vagy nem nagyon?

19F



2021. júl. 21. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet később tenni egy próbát. De ne vegyél mérget a dologra.


F

2021. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Persze, talonban tart arra az esetre, ha a másik nem jön össze. Felejtsd el már most. Nem akar tőled semmit.
2021. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem minek pontoztátok le a kettest. Igaza van!!!! Ha annyira akarna téged, akkor hagyná a másikat.
2021. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert sok itt a lepontozó bajnok 🙃🙂 #2
2021. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Vagy mi vagyunk a b*nkók 😀. . Pedig tényleg az van amit írtunk, és segiteni szerettünk volna.....
2021. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Az a szomorú, hogy sok hiába írsz normális dolgot, egyszer le is pontoznak, másodszor még a kérdező is megkérdőjelezi azt amit írtál. De ezeknek itt semmi se jó, mondhatni még a 💩 is ízetlen.
2021. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pirosat senkire sem nyomtam, max félig hasznosat. Mindezt azért, mert számomra eddig nincs sok hasznos infó. Úgy gondolom, hogy az nem releváns válasz, ha feltételezésekbe bocsájtkozunk egy ismeretlen embert illetően.
2021. júl. 21. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Mégis mibe lehetne bocsátkozni kedves kérdező, ha nem feltételezésekbe? Téged sem ismerünk, a másik felet sem. Ha nem érdekelnek a válaszok, akkor máskor ne tegyél fel ide kérdést 🤷‍♂️
2021. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 A kérdés úgy szólt, hogy "Szerintetek érdemes még őt számításba vennem, vagy nem nagyon?". Szerintetek... Az emberek szubjektív véleményét kérdeztem, nem pedig a képzelőerejük hatékonyságát.
2021. júl. 21. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor SZERINTÜNK nem 🤷‍♂️
2021. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!