Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken baráti társaságban felelsz vagy merszet játszottunk. Az egyik merésem az volt, hogy meg kellett csókolnom az egyik lányt (aki történetesen nagyon tetszik nekem), és ő engedte habozás nélkül pedig van barátja. Féltem, hogy mi lesz belőle ha kitudódik, de eddig nem történt semmi. Most pénteken megint össze jövünk és már nagyon izgulok, hogy újra láthassam.

Randira akarom hívni, de mi van ha túl sokat látok bele egy játék alatt történt csókba? Vajon viszonozza az érzéseimet vagy csak hülyét csinálok magamból?



nov. 23. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog nagyon fontos:

- Játék volt

- Ha a mostani párját ilyen simán megcsalta játékból, akkor téged is simán megcsalna

nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyét csinálnál magadból. Meg amúgy mit akarnál egy olyan lánytól, aki képes így megcsalni a barátját?
nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas mindkettőtök részéről
nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!