Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit/ mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit/ mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval egyik fiú osztálytársam, akit 8-9 éve ismerek(anno alsóban szerelmes volt belém) nagyon kedves és udvarias, de mostmár folyton perverz dolgokkal jön nekem. Tudom hogy ilyenkor már nagyon foglalkoztatják a fiúkat ezek a dolgok, meg hogy nekik "természetes" ilyenekről beszélni, és hogy csak viccből mondják, de csak azt akarom tudni, hogy ezeket mondja nekem és ezeket csinálja velem, az azt is jelentheti, hogy kedvel?

Szóval amúgy ebednél mindig mellém vagy szembe ül le velem, és mindig elkéri a maradék kajám. Folyton nagyon mosolyogva beszél velem, és úgy, hogy nagyon közel hajol az arcomhoz. Volt, hogy úgy alakult, hogy egy osztály programon székeken feküdtem. Csak egy pillanatra csuktam be a szemem, és elég felül megfogta a combom. Gyorsan felültem, és azt mondta, hogy ad nekem egy kupont, amit bármikor és akárhányszor beválthatok vele egy menetre. Mindezt nagyon mosolyogva, szinte nevetve mondta. Tudtam hogy viccel, és mondtam is nevetve neki, hogy kösz, de nem kérem a kupont, de azt mondta hogy nem lehet visszautasítani, mert már a nevemen van. Aztán csak nevettem. És azóta folyamatosan felhozza, hogy mikor használom fel. Csak már lejárt ez a vicc.

Egyszer nagyon rosszul voltam, és mondta, hogy nála van fájdalomcsillapító. Megörültem neki, de aztán elkezdte mondani, hogy "Feküdj le az asztalra, ne aggódj, nem leszek durva, óvatos leszek, minden fájdalmad elmúlik majd".

Egyszer volt olyan is, hogy tudta hogy suli után várok a szüleimre, és ott maradt velem beszélgetni, aztán mondta, hogy nyugodtan átmehetnék hozzájuk, ameddig várok, de akkor mondtam, hogy mindjárt jönnek értem.

Olyan is volt, hogy ketten sétáltunk fel tanórák után a terembe, és megkérdezte, hogy kimegyek-e megnézni őket, mert kosaraznak a 11edikes testvéreivel és az ő haverjaival. Mondtam neki, hogy bocsánat, de kis idő múlva mennem kell, de azt mondta mosolyogva, hogy "nem baj. Kis idő is idő, nem?". Aztán úgy láttam, hogy kint meleg van, ezért nem vittem kabátot, de amikor kiértünk, akkor éreztem, hogy nagyon hideg van, de nem szóltam semmit. De ő már nagyon ismer, és tudja hogy eléggé fázós vagyok, és azonnal odaadta a kabátját.

Bocsánat, remélem érthető volt. Bocsánat az esetleges elírásokért, és hogy ilyen hosszú!



2023. márc. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egészen egyszerűen azt jelenti, hogy teljesen beléd van zúgva. Elég nyomulós, de a maga módján szeret téged.
2023. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevetve mondja ezeket, hogy viccnek tűnjön, de nagyon is komolyan gondolja.
2023. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda van érted. Lelki és fizikai értelemben is ezek alapján.
2023. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2023. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden értelemben oda van érted. Ha már soknak tartod a nyomulását, akkor kedvesen jelezheted neki valahogy.

Egyébként meg ha kölcsönös akkor adj neki jeleket, hogy komolyabbra fordulhasson a dolog - persze ha szeretnétek. :)

2023. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!