Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákkal lehet közeledn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákkal lehet közeledni egy olyan lány felé, akivel még nem beszéltem életemben, és abban sem vagyok biztos, hogy látásból felismer?

Figyelt kérdés
Szóval beszélgetést szeretnék kezdeményezni. Ha természetes körülmények között összekerülök valaki idegennel (pl. buliban vagy csak egy baráti társaságban), akkor tudom magamról és mások is mondták már, hogy hamar megtalálom a közös hangot, és nagyonjó beszélőkém van. Viszont így, hogy kifejezetten ismerkedni akarok valakivel akivel nincs közös kiindulási pont (pl. közös barát), nem tudom mivan, de mintha le lennék blokkolva, nem jut eszembe semmi amivel tudnék indítani, pedig egyébként egy kreatív ember vagyok. Nem akarok erőltetettnek tűnni mert szerintem onnantól fogva veszett ügy, fontos az első benyomás. Igazából tudom hogyha már sikerülne valahogy megszólítani akkor onnantól fogva menne (minden apró kis szóba bele tudok kapaszkodni és szinte fosom a szót mert mindenről van véleményem), de az indulásnál teljesen tanácstalan vagyok.

nov. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy közeledj felé, mint bárki máshoz.
nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

- Szia, hogy vagy?

- Jól/semmi különös

- És, mi járatban vagy itt?

- [...]

- Tényleg? Ez nagyon érdekes,...


Valahogy így, de ahogy írtad ezek után már magadtól megy.

nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Akár úgy ahogy a kérdést írtad kérdezd meg tőle: Képzeld abban sem vagyok biztos, hogy felismersz, mivel még nem is beszéltünk, de szeretnék veled beszélgetni, először rólad.
nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!