Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok amikor mentek az utcán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor mentek az utcán és elhaladtok egy ismeretlen fiú mellett, akkor pár méterről miről beszéltek a fiúról?

Figyelt kérdés
Párszor megesett már velem, hogy elhaladt két lány mellettem és pár méterről egyértelműen rólam beszéltek. Gondolom másnál is volt már ilyen. Bocs a helyes megfogalmazásért de remélem értitek mire gondolok.

2022. okt. 16. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és azért ide írtam ki mert itt olvassák jobban a fiatalok. A kérdésem is ő hozzájuk irányul.


25F

2022. okt. 16. 15:58
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg arról beszélnek ilyenkor, hogy micsoda hülye hogy ezen töri a fejét...

De komolyan mit gondolsz miről? Büdös vagy, csúnya vagy, jól nézel ki, megnézted őket, nem nézted meg őket, akármi lehet. Ha ennyire érdekel legközelebb utánuk fordulsz és megkérdezed.

2022. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszer tapasztaltam. Gondolom sok lány csinálta ezért is érdekelt volna a tapasztalat.
2022. okt. 16. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Sok oka lehet, ennyiből nehéz megmondani.
2022. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem általában akkor szoktak, ha tetszik nekik a fiú, vagy hasonlít valakire.
2022. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
5 vagyok, lány vagyok amúgy, csak már rég nem sugdosok a barátnőimmel az utcán
2022. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Tetszel nekik, ronda vagy, hasonlítasz valakire, le van húzva a slicced, lyukas a nadrágod, szép vagy, bármi lehet
2022. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Tök változó, hogy miről beszélünk. Ha büdös, akkor azt említem meg, milyen igénytelen, ha gázul öltözködik akkor azt, de lehet hogy csak a kedvenc együttesem volt a pólóján.
2022. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!