Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiniként, mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

A felnőtt rovatban rendszeresen előjön a korkülönbség és a pedofília.

Ti, 18 alattiak, támogatnátok azt/örülnétek neki, ha a védelmetek miatt, tilos lenne a 18 feletti és alatti testi kapcsolata?


Igen, még a 17-19 páros is! Mert sokan azt írják, hogy 20 lenne jó határ!



nov. 25. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Elmebeteg gondolat!
nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Egy 12 éves lány már túl öreg egy pedofilnak. Nemhogy egy 17 éves.


De én pl már 8 évesen is túl érett voltam. (akkor kezdett nőni a mellem, 10 évesen már menstruáltam)


A fiúk közt is van olyan, akinek 8.-ban már rendes szakálla van. Ha meg az (vagy a szeméremszőrzet) megjelenik, már ki is esett valaki a pedofilok látóteréből, mivel megindult a nemi érés.



Amúgy most 22 vagyok, de már 16 évesesn is találkoztam ezzel az álomvilágban élő felnőttek jelenségével:

-Akik egyrészt nem tudják, hogy az általuk használt szavak mit jelentenek.

-Másrészt, azt hiszik, hogy a tinik nem akarnak szexelni.


Akkor is köcsögségnek tartottam, ha 2 osztálytársam ne tudjon lefeküdni a pasijával (ők 9.-esek, a srácok meg 12.-esek voltak, mikor összejöttek), és most is annak tartom.


Amúgy, ha már tiltani kellene bizonyos korcsoportok közt a szexet, pont hogy az azonos korú tinik közt kellene.

A nem kívánt terhességtől kell félteni a tiniket, nem más emberektől. S amíg a szexuális edukáció konkrétan 0 (tapasztalatuk meg nincs, mert nincs ahonnan), az a legkockázatosabb egy 16 évesnek, ha egy másik 16 évessel fekszik le. Egy 20 éves azért akárhogy is nézzük, jobban tisztában van azzal, hogy hogy nem kell teherbe ejteni egy lányt (vagy teherbe esni).

nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

A pedofíliát mindenki máshogy értelmezi.

Régebben egy 13- 14 éves csajt már orrba szájba kúrtak. Akkor az normális volt.

Én úgy gondolom, hogy 16, 17 éves már bőven annyira érett TESTILEG, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen azzal akivel akar.

Ez a modern társadalmunk egyik kreált hülyesége, hogy 1-2 éven filózunk, hogy mi számít pedofíliának. Persze ha egy idősebb férfi összeakar jönni egy 16- 17 évessel szerelmi okokból, na az gáz, megkúrhatja, de, hogy tartósabban együtt legyenek azt én sem támogatom.

nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

2. Mégis, miért kellene tiltani az azonos nemű fiatalok szexét?


A homofóbia nem jobb a pedofíliánál...

nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

4


Milyen azonos nemű fiatalok szexéről van szó? Erről te írtál itt először.

nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

3


A pedofíliának van egy egyértelmű, konkrét meghatározása: mikor egy felnőtt egy serdülő kor előtti gyerek iránt érez szexuális vonzalmat. Kész. Nincs benne se szex, se semmi más, amit még egyesek belelátnak.


Egy 13-14 éves már régen is túl öreg volt egy pedofilnak, nemhogy most. Ahogy beindul valamilyen szinten a nemi érés (mell, szeméremszőrzet, stb), már túl öreg.

nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Én már olyat is láttam, hogy egy 50-es csávót lepedofiloztak, amikor egy 20-on éves lány tetszett neki. Szóval sokan csak úgy random benyögik ezt, ha nem tetszik nekik valami.


Amúgy az a MILF az mi a hashtagek között? 😂

nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
95%

Attól hogy 18 évesen felnőtt valaki, nem azt jelenti hogy csak akkor érik meg a teste, elméje. Ha nincs hatalom különbség a két fél között szerintem simán belefér egy 17/21 korhatár is ha elég érett hozza a lány. Elég hülye a rendszerünk, mert csak a kort veszi figyelembe. Nyilván van egy határ amikor nem számít milyen érett a lány, de ha már betöltötte a 15-16 éves kort igazán el végezhetnének egy “kivizsgálást” a kapcsolatról, mielőtt bárkit is megbüntetnek.


Én személy szerint nem örülnék neki, mert eddig csak, minimum 3 ével idősebb párom volt.

nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Én azt csinálnám, hogy egységes oktatásokat vezetnék be. Egyrészt a védekezés, másrészt a kihasználások miatt. Miután törvényes módon nem lehet megakadályozni azt, hogy 30 éves gyökerek tini lányokat használjanak ki, ezért inkább a csajokat kéne arra megtanítani, hogy milyen jelekre figyeljenek, miként ne dőljenek be a kihasználóknak.

Azt amúgy támogatnám, hogy 16 legyen a beleegyezési korhatár, mint ahogy sok úniós országban is van.

nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9. Kihasználás??? Szerinted minden tinilány ostoba? Miért ne kezdene egy érett férfivel?

Én alig 17 voltam, mikor fiúként az akkor 27 éves első barátnőmmel, a tanárnőmmel, összejöttem. Nem érzem, hogy megerőszakolt volna.

nov. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!