Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után elhívjam randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, egy évvel alattam jár. Szünetekben párszor egy társaságba keveredtünk, beszélgettünk az iskoláról/tanárokról. Eddig összesen 3-szor beszéltem vele, de még az instáját nem kértem el(valószínűleg majd holnap vagy utána). Szünetben más emberek is vannak a társaságban, tehát arra gondoltam, hogy majd instán elhívom valahova. Amúgy én is jobban szeretem az ilyet 4 szem közt intézni, de jelen esetben nincs rá esélyem, egy iskolába, de külön épületbe járunk, tehát spontán nem futunk össze. 17/F
nov. 27. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Mikor vele beszéltél, akkor miről? Mi volt az a 3 alkalom? Élvezte, sokat mosolygott? Ha igen, akkor nyugodtan kezdeményez, szimpatikus vagy neki. Ha nem, akkor még várj.

Ha nincs élőben alkalmatok négy szemközt beszélni, tényleg jó ötlet az insta. Sok sikert, és kitartást!

nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó terv. Annyit tennék hozzá, hogy ne azonnal az insta megszerzése után hívd el, hanem kicsit még beszélgess vele online is.
nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!