Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam a fiút randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam a fiút randizni?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori hogy mar eleg reg ota ismerem a sracot de ahogy beleptunk az ugymondlagos "tini" korszakba szerintem egyre helyesebb es elegge megtetszett.

Ezen a nyaron taborban ismertem meg jobban es nagyon birom a humorat es szerintem eleg erett is a srac es sokkal idosebbnek nez ki mint amennyi es ezert mondtak is hogy nem illunk ossze mert o idosebbnek nez ki dehat en ezt nem feltetlen ertem igy meg na mindegy annyi lenne a kerdesem hogy elmerjem hivni randizni vagy ne?


14L

(A fiu 2 honappal idosebb)



2017. aug. 19. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Most mentek nyolcadikba vagy gimibe? Csak mert ha gimibe, akkor (már ha nem egy osztályba mentek) nem lenne kínos a helyzet, ha nemet mond.


De persze igent is mondhat, nem azt mondom, hogy feltétlenül nem lesz a valasz ;) De írj ra szerintem, semmit sem veszithetsz. Igy legalább nem kell azon tepelodnod hónapokig, hogy bejössz-e neki. Ha igen, akkor happy van. Ha nem, akkor is jo, mert legalább nem altatod magad.


Sok sikert, remelem, összejön! :)

2017. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel en evvesztes vagyok ezert en 8.ba ő viszont mivel nem evvesztes 9.be de nem egy suliba jartunk
2017. aug. 19. 01:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah es meg annyi hogy ez lehet kicsit furan fog hangzani de ugye mi cserkeszek vagyunk xd es ugye minden penteken latjuk egymas meg evente 3x egyutt taborozunk 2x 3 napot es egyszer(nyaron) 10 napot szoval ha nemet mond eleg ciki lenne utana talalkozni...😂
2017. aug. 19. 02:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám. Eddig ahány ilyenem volt mindig megpróbáltam, és (bár nem jött össze egy sem) nem bántam meg. Most nincs bennem a "mi lett volna, ha..." érzés, mert az esély megvolt :D Sok sikert!
2017. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probald meg.
2017. aug. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2017. aug. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!