Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet feküdni valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet feküdni valakivel úgy, hogy a menstruáció még nincsen beállva?

Figyelt kérdés
Befolyásol ez bármit is?

dec. 10. 19:18
1 2
 1/11 qkker1 ***** válasza:
96%
Lehet, csak húzzál gumit a kukira!
dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Milyen párkapcsolatról van szó 14-16 évesen? Igyanis ekkor még nincs beállva a menzesz..Minek kell ilyen hamar szexelni nem értem..
dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Majd egy kamasz fiút pont érdekelni fogja ez! Ebben a korban dolgoznak leginkább a hormonok, ezek felülírják sokszor a józan észt!


De ha nem hagyod magad, akkor nem lesz gond. Ha pedig te is benne vagy, akkor meg vállald a következményeket (ha ne adj Isten mondjuk lennének). De ne legyenek.

dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi idősen még matekleckét kéne írni, nem szexelni.

Amúgy jah, le lehet, csak húzzatok gumit.

dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
9%

"Minek kell ilyen hamar szexelni nem értem.."


Nemtom, hogy felnőtt vagy-e, vagy hány éves, de el kell keserítsetek. Ma már egy átlag 18 éves csajnak vagy két csávója tuti volt, akivel szexelt, szóval hamar elkezdik. Csávóknál talán kicsit ritkább, ott fiatalon még sokan éretlenek, nem mernek csajozni stb.

dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, csak védekezzetek.
dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Ha az illeto kislany idosebb mint 14 eves, es beleegyezik, akkor igen.

14 eves kor alatt akkor se, ha mar beallt volna a rendszeres menstruacio.

dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
21%
Nemtom az ötös válaszom miért pontozták le. Elhiszem, hogy nehéz megemészteni, de manapság 18 éves korára több fiúval is volt már egy átlag lány. 15 évesen már javában szexelnek, elhiszem, hogy ezt sokaknak nehéz megemészteni, ezek még attól száraz tények.
dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Kettes vagyok és az ötösre reagálnék.

Felnőtt vagyok, 28 éves.

Az első barátom 17 évesen volt.A szüzességemet 20 évesen vesztettem el, és 8 éve ugyanazzal a férfival élek.. Akkoriban amikor én voltam tini az összes barátnőm szűz volt 17-18 évesen.. Eltudom képzelni milyen a mai generáció és hogy miket csinálnak..De akkor is minek kell én ezt kérdezem..

UI: nem pontoztalak le ezért se le se fel..

dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 qkker1 ***** válasza:
61%

"14 eves kor alatt akkor se,"


Pár éve 12-14 közötti 18 év alattival kamatyolhat, hogy ne kelljen annyi "C" típusút lecsukni, náluk divat 12-13 évesen elleni!

dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!