Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késés. Negatív...

Fan96ni kérdése:

Menstruáció késés. Negatív teszt. Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés

11 napja késik a menstruációm de eddig minden teszt negatív lett reggeli első pisilésből. 2-3 naponta csináltam tesztet.

Ezen kívül görcsöl a hasam alja hasonlóan mint, mikor megjönne de több mint egy hete.

A hátam alja is fájdogál.

Fehér folyásom van azóta mikor meg kellett volna jönnie és folyamatosan pisilni járok. Felfázva nem vagyok, semmilyen gyógyszert nem szedtem és nagyobb stresz helyzet sem ért mostanában.


Nőgyógyászhoz már kértem időpontot de 2 hét múlva tudok csak hozzá menni.


A ciklusom átlagosan 26-28 napos és soha nem késett még 1-2 napnál többet.


Volt már valakivel hasonló? Mi lett a vége?

Párommal szeretnénk babát, de nem hiszem, hogy ennyi késés után nem mutatná ki a teszt bár hallottam már ilyenről. Nem szeretnék nagyon rá stresszelni csak tanácstalan vagyok.



2022. szept. 22. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hormonális eredetű a probléma, nem baba. De mivel nagyin szeretnétek a picit, drukkolok, hogy ne nekem legyen igazam.
2022. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoda volna ha ez terhesslg volna.Hcg vérvételre menj és 100%-ra tudni fogod mi van de kétlem hogy terhesség.
2022. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
Nálam is ez. Tegnap voltam nőgyógyásznál de nem látta elő jeleit, hogy meg jönne. Holnap kell kórházba vinnem első pisit tesztelésre. Ultrahang volt tegnap, 6 mm - es endometrium. Ma 8 napja késik. Fehér folyásom van, arra kaptam hüvely kúpot.
2022. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
3-as 6 mm endometriummal terhesség nem nagyon megy mivel 10mm felett szokott lenni mikor már beágyazódott az embrió.Nálad sincs szó terhességről.6mm nyálkahártyába még beágyazódni sem igazán tud az embrió.Minimum 8mm kell hogy legyen a sikeres beágyazódáshoz.Minek pisi kell?Vérvétel sokkal jobb.
2022. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha negatív a teszt valoszînű nem vagy terhes.

Valami más lesz vagy Hormon probléma, nézesd meg dokival.!

2022. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem így derült ki az IR…endokrinológus inkább, mint nőgyógyász.
2022. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2 hònapja volt ez. 1 hetet kèsett teszt negatìv volt vègig.Kimaradt az ovulàciòm ès azèrt kèsett.
2022. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Az előző vagyok!Mèg annyit,hogy előfordulhat,hogy kimarad 1 èvbe 1x az ovulàciò bàrmi miatt ès ez nem azt jelenti hogy valami baj van,csak ìgy alakult a ciklus.
2022. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!