Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek megérné elhívni?

Figyelt kérdés
Röviden tetszik egy srác, úgy érzem, hogy tetszhetem neki de nem vagyok biztos benne. Rengetegszer néz rám, mindjg ő kezdeményezi a beszélgetéseket. Odafigyel rám, ha esetleg rossz kedvem lenne próbál viccelődni, felvidítani, vagy észreveszi ha valami történt velem. Megérintettem már a kezét, nem húzta el csak annyit mondott, hogy megint mit csinálok. Előre is köszönöm segítségeteket, időtöket.

dec. 10. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Própáld meg.
dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd ő elhív, ha úgy érzi, itt az ideje.

Ha lerohanod, elijesztheted.

dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!