Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt egy fiú aki nagyon tetszet és hát én ezelőtt már láttam őt élőben egy fél éve nem figyeltem úgy fel rá bár csunyának se mondtam utána néztem róla képeket videókat nagyon tetszet nekem alig vártam hogy talizunk de akkor meg nem tetszet sőt talán meg kicsit csúnyának is mondtam ugye hogy teljes nagyságban stb de a képeken videókon megörölük érte pedig ő nem szerkeszti magát semmi filter csak sima kamera nem értem másabb az arca élőben persze nem mondom nem ugyan olyan mint kepen vagy videon annyira nem rossz csak kicsit csalodtam és ez most össze zavar mert teljesen oda vagyok érte nem is tudok tul lépni már nem beszélünk fáj is pedig fain volt azért

dec. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? 😀

Ha előben nem tetszett, nem mindegy milyen a képe? Vagy a videóval akartál volna járni?

dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy ez hogy lehetséges?
dec. 14. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fotogén. Jobb képen, mint előben.
dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 A kamera sokat torzít, semmi különleges dolog nincs ebben.
dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!