Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtam róla de a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam róla de a barátom mondta hogy alvajárok és álmodban beszélek. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Elöször aludtunk együtt tegnap és mondta hogy sétáltam és mikor vissza akart kísérni az ágyba átkaroltam és megcsokóltam aztán aztán az ölébe vissza hozott az ágyba és beszéltem valamit aztán tovább aludtam.


Nekem annyira kellemetlen amikor kisebb voltam csináltam ilyet, de már nagyon régóta nem volt ö azt mondja hogy aranyos voltam ,de nekem ez akkor is kellemetlen nem merek ma elaludni nehogy megint elö forduljon.



dec. 27. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, aludj nyugodtan. Ha a barátod azt mondta, hogy aranyosnak talált, higgy neki. Ez biztos nem fog a kapcsolatotok rovására menni.
dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
De cuki <3
dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túlstresszeltwd magad az együttalvás miatt és ezért jött elő.

De mindenesetre ez tényleg cuki, ettől csak jobban szeret a srác nem kell szégyenkezned miatta.

dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tehetsz róla, nem direkt csinálod, tehát nem gáz.
dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig beszélek álmomban, felülök, kimegyek a konyhába, ilyesmik…. Párom jön utánam, vissza kísér. Adott esetben levideóz, amin rohadt jókat nevetünk. Vagy szépen felkelt, nagyon óvatosan. És elkezdi mondani, hogy “na, megvan a fogad? Nem tört ki?” (Ez konkrétan ma éjszakai eset). Fogalmam sincs mit álmodtam, de sírtam, hogy beletört a fogam a szendvicsbe. Aludj nyugodtan, hidd el, ez nem szakító - ok. Még csak szégyenkezni való sincs 😊
dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

30 fölötti vagyok, sajnos pár év szünet után visszatért az, hogy beszélek álmomban, sokszor felkeltem a páromat is, de én nem emlékszem rá utána.

Ő nem szokott haragudni, sokszor csak mosolyog rajtam.

Alvajárás is megesik.

Az első pár alkalommal nagyon megijedt, nem tudta, mi van velem.

dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!