Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek Alvajáró lehetek?

Szerintetek Alvajáró lehetek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Gyerekkoromban párszor előfordult, hogy felkeltem és ültem a széken.


Most felnőtt koromban előfordult 2x amiről tudok: 1. Nem tudtam hogy hol vagyok, kiabáltam segítség nyissatok ki az ajtót, ki akartam nyitni az ajtót de a másik felén rángattam az ajtót, aztán észhez tértem hogy hol vagyok és felkapcsoltam a villanyt. Erre emlékszem.



Most olyat csináltam, hogy felkeltem az éjjel, nem tudtam hogy hol vagyok, és a tvt rángattam kerestem a kapcsolót. Le is esett a Tv a székre. Nagy zaj volt mondja a barátnőm. Szegény úgy megijedt hogy reszketett, félt hogy mi történt. De én arra emlékszem mert valamit kerestem a tvn nem tudom mit lehet a kapcsolót, kiabáltam is. Aztán a barátnőm felhúzta a villanyt és én észnél voltam emlékszem arra. Csak arra nem emlékszem hogy nagy zaj lett belőle. Nagy sötétség van a szobámban. Eddig nem zavart a nagy sötétség.


Stresszes típusú vagyok. Minden hülyeségen felhúzom magamat, túl gondolom, túl komplikálom. Nagyon félek, hogy mi lehet ez.


Emlékszem arra hogy valamit kerestem matarásztam de hogy leesett volna a tv arra nem emlékszem.



Lehettem Alvajáró? Nagyon félek. Vagy lehet attól hogy nem tudtam hogy hol a kapcsoló? Nagyon nagy félelem van bennem hogy mi lehet ez. Szedek naponta magnéziumot. Nem szedek semmilyen gyógyszert, se semmit ami elkabitana.



Voltatok tík is így?


Mi lehet ez? Ugye semmi komoly? Most is úgy parázok hogy nem bírtam levegőt venni. Nagyon félek. Kérlek segítsetek!!!


2023. aug. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz az, de meg kell nyugodj mert ha nincs stressz, meg is szűnik az alvajárás akár. Én is az vagyok nyugi :) de már nem parázom rajta, elég ha a hálótársam teszi :D
2023. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha emlékszem rá
2023. aug. 12. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nem baj ha emlékszel rá, én is emlékszem hogy állok kezembe a párnával az ágy mellett, és állítólag körbesétáltam a szobát. Vagy felriadtam félálomban arra, hogy nekiállok öltözködni. Attól még ez éber alvás, alvajárás, cselekvés. Nem mindenki emlékszik rá, van aki igen
2023. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha valaki emlékszik rá akkor nem lehet Alvajáró
2023. aug. 12. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi? Pedig csak mászkáltam én is meg cselekedtem és mások elmondása alapján, minden mozzanatára persze nem emlékszem, csak a végére. Nem robotok irányítottak, és nem képzelgés volt.
2023. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!