Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvajárok és néha bántom a...

Alvajárok és néha bántom a páromat. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval mióta együtt élünk azóta tudok róla. Nem sűrűn fordul elő. Éjszaka közepén mászkálok, hülyeségeket beszélek,és ráugrálok a páromra. Még elvileg rá is ütök néha. Csak akkor tünik fel a dolog, ha már beszél hozzám és kezd tisztulni a fejem. Ilyenkor visszafekszem. Félek, hogy komolyabb bajt csinálok. Valami nyugtató teát vagy ilyesmit kellene innom alvás előtt?
2023. márc. 23. 06:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Lehet lelki eredetű akár. Más van ilyenkor a lakásban akire veszélyes lehetsz? Mennyire erősen ütöd meg ilyenkor? Esetleg álmodsz valami rosszat közben?
2023. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak ketten vagyunk. Azt mondta, hogy nem erősen, de azért megijed ilyenkor. Inkább fura álmaim vannak mintsem rossz. Most a napokban eléggé sztresszes vagyok.

Csak hát én is úgy ébredek fel, mintha nem aludtam volna semmit, meg őt is felverem ezzel.

2023. márc. 23. 06:53
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen esetben ajanlatos az alapos melylelektani vizsgalat, mert az effele tunetek rendszerint valamilyen elfojtott traumabol vagy munkahelyi, maganeleti, stb. konfliktusokbol erednek, amin nyugtato teaval nem lehet enyhiteni. De neha egyes gyogyszereknek vagy az alkoholnak is lehet ilyen mellekhatasa, igy ha be tudod azonositani, hogy mit fogyasztottal, illetve vettel be az ilyen incidensek elott, akkor talan talalsz valamilyen visszatero osszefuggest.
2023. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Juj, hát azért ezt nem szabad ennyiben hagyni, nehogy valami nagyobb baj történjen-akár veled, akár a pároddal.
2023. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!