Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha vágyom arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha vágyom arra hogy legyen barátom és a testiségre?

Figyelt kérdés

nem vagyok k*rva meg semmi de nagyon vágyom rá még sosem volt senkim

16L



jan. 2. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! Ebben a korban ez természetes!
jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. 20 L vagyok,nekem soha nem volt még kapcsolatom,egy kisebb flörtölések,csókok igen,de odáig még sose jutottam mert mindig csak az idiótákat fogtam ki,szerintem pedig a szűzesség egy érték,és én olyannal szeretném elveszteni akivel később megházasodom aki a jövőt tervezi velem,nem pedig mindenféle jött ment emberrel. Ez nem gáz sosem,a gáz ha egy nő tapló részegre issza magát,és nem tud viselkedni majd ezzel büszkélkedi szerintem az rohadtul gáz,ha pedig kinéznek emiatt szard le,én sosem voltam ilyeneknek híve,egy átlagos lány vagyok,semmi káros szenvedély,akinek nem tetszik nem kell velem foglalkozni ennyi,én ez vagyok. Sose foglalkoztam azzal mit mond más.
jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 12esnél, bár több ilyen lány lenne :/
jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
71%
Nem szabad eldobnod a szüzességed, házasság előtt hitbelileg is bűn . Én meg férfiként saját taknyukig pofozhatnám a sok tetüláda fickót, akik perverz ajánlatokat tesznek itt egy 16 évesnek.
jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem gáz fekudj le vele nyugodtan😊 nem kell varni hazassagig😀
jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ÉrettFfi ***** válasza:
27%
A testiséget egy kis simogatással pettinggel kezdheted. Ahhoz nem kell állandó barát. Kezdetnek megfelelhet.
febr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gaz ez termeszetes keres egy pasit😁 szurkolok
febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges fiatal nőként ez teljesen természetes!
febr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem miért lenne? Mindenki erre vágyik,az ember társas lény csak sokan tagadják, meg nem mondják, de igen mindenki arra vágyik hogy szeretve legyen és szeretni tudjon. Csak sokan már nem merik mondani,mert sajnos már nem tudják mit is szeretnének a mai világban,nehéz megbízni valakiben amiket hallani,megmondom őszintén énis vágyom kapcsolatra de nagyon félek attól ha valaki hűtlen lenne hozzám egy világ omolna bennem. Szerintem attól rosszabb nincs ha valakit szeretel és az hátba szúr,de most nem csak ez,sajnos akármi közbe jöhet,egy baleset,halál,betegség stb. És hibába volt egy pozitív kapcsolat sosem lehet tudni mikor következik be a rossz..
márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!