Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha vágyom arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha vágyom arra hogy legyen barátom és a testiségre?

Figyelt kérdés

nem vagyok k*rva meg semmi de nagyon vágyom rá még sosem volt senkim

16L



jan. 2. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Mier lenne gáz? Irj es megoldható
jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
16 évesen? Az lenne furcsa, ha nem vágynál rá.
jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sokan vannak ezzel

Így😊

jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenki így van, főleg tiniként mikor dúlnak a hormonok. De én is pl huszon pár évesem ugyan így vágyok a testiségre szóval ez nem ma fog elmúlni :D
jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem 19 L vagyok enis vágyom rá,nekem se volt senkim sose,és én sem vagyok ribi,ami viszont felidegel,ha elmegyek bulizni és odajönnek hogy táncoljunk és az idióta barátaim meg elrángatnak,de ha ők táncolnak az nem gond,na ez viszont nagyon felidegel,hogy nem tudok nyugodtan ismerkedni..:( Nem is megyek bulizni többet elegem lett.. Egyébként akkor hol a bánatba ismerkedjen az ember.. hagyjuk is.. Szóval nyugi nem gáz.
jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ennyi idősen ez természetes.
jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem tudod megbeszélni velük, hogy hagyjanak?

Vagy elmenni más társasággal, akik "engedékenyebbek"?

jan. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egyszerűen nem értem mire jó ez nekik,de hiaba akárhányszor megyek velük mindig ezt csinálják,szóval ebből van elegem,de megbeszélni se mert mindig azzal jönnek miért megyek el? Hagy döntsem én már el mit akarok!
jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Már 13-14 éves lányok is vágynak rá, csak nyilván ezt nem nagyon merik kimondani mert utána felkoncolnák őket. Mi sem normálisabb ennél.
jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, szerintem már amikor elindul egy érdeklődés a másik nem felé, elsős, ovis korban, akkor már vágynak rá az emberek.
jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!