Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyéskedés "birkózás" közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyéskedés "birkózás" közben véletlenül telibe rámarkoltam a barátom intim tájékára. Iyenkor mit csináljak kérjek bocsánatot vagy mit?

Figyelt kérdés

Már nem elöször fordul elő ilyen szitu és mindig kínosan érzem maga elpirulok mert nem tudom hogy ilyenkor mit tegyek. Vele is fordult elő ilyen de ö sem igazán tudta kezelni ezt. Egyre többszőr fordul elö hogy egymásnál vagyunk és valami kínos dolog történik.


16/l 16/f



jan. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindent bevetettél hogy győzz! :) Jó kis csaj lehetsz...
jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlen markolászol te oda. Ne add az ártatlant.
jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi de ha ez kínos akkor mit csináltok együtt egyáltalán. Szerintem nem kellene hogy kinos legyen...főleg úgy hogy már nem ez az első alkalom..
jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez benne van a játékban, kár ezen "kínoskodni". Így alakult, senkinek nem volt rossz, ennyi az egész.
jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Ápold le, és szerintem kvittek lesztek egy életre ezmiatt.
jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem kínos
jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyelveddel nyalogasd.
jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb jobban figyelsz majd, bár nem tudom, hogyan kerül mindig oda a kis kezed!? :)

Nem biztos, hogy a barátod számára is kínos vagy kellemetlen az érintésed. :)

jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!