Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért érdemes lenne összeütni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért érdemes lenne összeütni a volt legjobb barátommal vagy egy csaj nem ér ennyit?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, a barátnőm, illetve a volt barátnőm 17.

2 napja tudtam meg tudtam meg, hogy már egy hónapja bulizgat együtt egy olyan barátommal akit 5-6 éve ismerek, megkérdeztem, hogy hogy gondolták ezt az egészet és kiderült, hogy én már rég ott lettem hagyva és ők együtt is vannak, csak nekem elfelejtettek szólni.

A srác egyébként 3 éve birkózik, én thai boxolok már gyerekkorom óta versenyszinten, attől nem félek, hogy alul maradnék, de mégis csak ennyi időn át jóba voltunk... De ez már nem is barát aki képes így átvágni valakit.



2016. márc. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre. Ennél sokkal kulturáltabbak vagyunk már legalább 100 éve! (Már aki (Itt az osztálytársaimra gondolok)).

Ezt meg kéne beszélni. És ha a barátnőd (volt) akkor azért ő is rá fog jönni, hogy mi a fenét csinált. + Ha még látsz valami esélyt, hogy visszatérjen hozzád, akkor nem kéne szétverned a srácot. De ha a dolog megbeszélése közben elfajulna a dolog, akkor is csak vidd földre, hogy tudja, ki az erősebb.

Sok sikert.

2016. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mint küzdősportoló edző mondom neked, hogyha én megtudnám egy versenyzőmről hogy így verekedik a suliban, biztos hogy nem engedném be edzésre többet.


Ennél te sportolóként több vagy !!


Ha mindenképp bunyózni akarsz, akkor menjetek el együtt egy edzésre, és ott szabályok szerint mérkőzzetek meg. A bunyó helye a ringben van és nem az utcán vagy az iskolában !!


Ha esetleg elfajulna a dolog és ő támad rád, akkor tarsd magad ahhoz amit az edzéseken tanultál. Tarsd az ütőtávot, ne engedd közel magadhoz, mert 3 év birkó arra bőven elég, hogy tusba fogjon és földhöz vágjon. Ha versenyszinten muhay thaiozol, akkor tudod, hogy egy könyök elég hogy valaki azonnal koppanjon, abból még a végén te jössz ki rosszul. Csak akkor verekedj vele, ha az elkerülhetetlen, magyarul ha ő rád támad.

2016. márc. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 acelsziv ***** válasza:
Egy ilyen kis rihonya nem ér annyit. Mindenesetre azért elgondolkodnék a barátom egyenességén is, aki csak úgy összejön a csajommal.
2016. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sportolóként azt mondom, hogy szánalmas agresszióval rendezni valamit. A lelki fájdalom tovább tart, azt pedig csak szavakkal lehet elérni. Az önvédelem persze más tészta, na meg vannak olyan sötét emberek, akiknek muszáj a saját szintjükre süllyedve megmutatni valamit, mert másképp nem fogják fel. Ez esetben mindenki maga dönti el, hogy akar-e a szintjére süllyedni az egyénnek, vagy ráhagyja a hülyeségét. Mint "okos enged, szamár szenved". :P Neked is inkább ezt javaslom, mármint hagyd rá. Majd rájön, vagy nem. 17/L
2016. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!