Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem ?

Figyelt kérdés
Közel 2 hónapja beszélgetünk. Mindennap ír, próbál megismerni, számokat küldözget stb. Utóbbi 1 hétben sokat flörtöltünk, és már kezdtem elhinni, hogy kedvel, de párszor észrevettem, hogy miután elköszön mondván, hogy megy aludni, online van egy darabig, és közben bekövet lányokat instán. Néha úgy érzem, hogy leráz..de ha nem érdeklem, akkor miért keres ? :// Szerintetek inkább hagyjam az egészet ?

jan. 13. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát szerintem ez nem kérdés.
jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap barátnőm behisztizett, mert a pasija likolta egy másik nő fotóját. Ez tényleg annyira fontos?

Követ instan másokat, nagy ügy.

jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk úgy, nem te vagy az egyetlen, akire a makkja éhezik.
jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Megnézném mi lenne veletek, ha hirtelen visszacsöppennétek 20 évvel ezelőttre!

Még mobilok se nagyon voltak, nemhogy insta meg lájkolgatások! :D

Szánalom ez a világ már komolyan!

Kérdező, ne foglalkozz vele, csak unaloműző vagy neki, ha más épp nem ér rá!

jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj vissza neki, beszélj vele, ha érdekled lesz valami, ha más nem akkor maradtok barátok.
jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg egy vagy neki a sok közül.
jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen. Ez nem sok jóra utal, nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen, akivel hasonló cipőben jár. Hagyd az egészet.
jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!