Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lennétek békülve azzal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lennétek békülve azzal, hogy képek formájában írkál a barátod/barátnőd egy ellenkező nemű személlyel?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy más mennyire lenne ezzel kibékülve ha a párja ehhez hasonló mód írkálgatna egy vele ellenkező neművel.. vagy csak én gondolom úgy, hogy sok esetben ez nincs nagyon a helyén?
jan. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy pl. csinál egy instasztorit, amivel üzen a másiknak, mondjuk?
jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Instán lehet beszélgetésen belül képet küldeni és hozzá írni szöveget, én erre gondoltam, hogy pontosítsak
jan. 14. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lennék kibékülve vele. Ha nyíltan csinálja és nrm rejtegeti, akkor esetleg azt gondolom, nincsen titkolni valója. Érdemes lenne erről beszélgetnetek.
jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nagyon zavarna

jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már szóvá tettem a dolgot, de annyival jött, hogy nem jön be egyáltalán neki a gyerek... közbe meg 3 hónappal mielőtt összejöttünk volna, írt neki instán, hogy milyen jól néz ki
jan. 15. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha magukról küldenek képeket egymásnak, az szerintem már nem fér bele.

#5 Kérdezd meg ezt tőle: "Ha nem jön be, akkor nem probléma a letiltása, ugye?"

jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegyes... van hogy magukról van hogy csak lefotozza pl. a füzetjét
jan. 15. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!