Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az ellenkező...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az ellenkező nemű barátoknak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagyis ha van barátnőd akkor miért kell 2-3 lány barát akikkel találkozgatsz is?

Meg ha lány vagy akkor meg szintúgy miért van több fiú barát?

Lehet nagyon is de agresszívnak tűnik a kérdés csak kíváncsi vagyok hogy miért.



2021. jún. 18. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert a barátokat nem a nemük, hanem személyiségük alapján választjuk...?
2021. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem így működik, az bármely két ember között lehetséges. Én viszem a párom is, ha barátokkal találkozok, elfogadják egymást mindkét oldalról, így van ez rendben.
2021. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy kérdező, de gondolom elég fiatal. Attól még, mert van mondjuk egy barátom/barátnőm nem fogom eldobni a barátaimat, akiket már azelőtt ismertem és szerettem, hogy összejöttünk volna.
2021. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy kapcsolatnak idővel vége lesz (fiatal korban elég rövid idő alatt), viszont egy baráttal (legyen az fiú, vagy lány) nem szakad meg csak úgy egy kapcsolat.
2021. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiú barátom nem azért a barátom mert fiú, hanem a szenélyisége miatt. Tud támogatni, segíteni, megért engem stb. Emellett van párom is, akit szeretek, vele képzelem el az életem. A haver tényleg csak haver, és nem legjobb fiú barát akit szédítek. Nem mászunk egymásra, nem ölelkezünk, pusziszkodunk, így a fiúmat sem zavarja.
2021. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl ha van egy barátod, annak a barátságnak nem lesz vége azért, mert lett egy párkapcsolatod, vagy különben amúgysem volt barátság. Nem is értem, hogy egy ilyen kérdést hogy lehet komolyan gondolni.
2021. jún. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok. Van pár fiúbarátom, van olyan, aki már 10 éve a legjobb barátom. Igazából én inkább a fiúkkal jövök jobban ki, velük többet tudok nevetni, nem sértődnek meg mindenen, nem csak a műköröm és a hajszín a téma.

Sokat találkozunk. És azért mert bármelyikünk párkapcsolatban is van, a közös programokat nem hanyagoljuk el.

A fiúbarátaimtól tudok tanácsot kérni, másképp látják a dolgokat mint a lányok. És ők is szoktak tőlem kérni, ha udvarolnak valakinek, és tanácstalanok, hogy minek örülne a lány pl.

Én el sem tudnám képzelni azt, hogy párkapcsolatom mellet ne találkozzak velük is. Ők a BARÁTAIM.

2021. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MsBetke válasza:
Az en paromnak is van egy lány haver/baratja , de megis lefeküdt vele, es most meg tartjak a kapcsolatot, alitolag csak baratok . Ilyen helyzetbe mit tegyen a feleseg?
2022. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MsBetke válasza:
Nem hiszek a fiu lany baratsagban, az egyik mindig többet akar, ezt tapasztalatbol is mondom, vagy az egyik gay.
2022. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!