Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinájak az ellenkező...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinájak az ellenkező nemű legjobb barátommal ? (Ez az első alkalmam, hogy ezt az oldalt használom, mert most nem tudom kivel megbeszélni, mert a legjobb barátomról van szó) 17F

Figyelt kérdés
Szóval már kb. másfél-2 éve vagyunk legjobb barátok és az elején azt hittem, hogy full jó lesz, hogy csak barátok leszünk. De mostanában egyre többet találkozunk felmegyek hozzá így online suli alatt meg minden és szerintem elkezdtem többet érezni iránta és ez nem csak egy gyors fel lángolás ez így szép lassan alakult ki bennem. És tök sok közös van bennünk már szinte ugyanúgy gondolkodunk és szerintem meglehetne próbálni egyszer, de nem akarom tönkre vágni ezzel a barátságunk. Ha valaki tudna segíteni annak megköszönném és hagyjuk ezeket a "szard le" és "esélytelen" dolgokat. Csak az írjon aki értelmes választ tud írni. Köszönöm!
2021. jan. 29. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettél észre apró jeleket, hogy ő is hasonlóan érez irántad?

Egy egymásra nézésből is sok minden megérezhető, hogy több ez már szimpla barátságnál.

A szép szerelmek így kezdődnek. Szurkolok neked.

2021. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Puhatolózz még egy ideig, hogy ő vajon mit érezhet. Ha jó barátok vagytok, és értelmesek, meg is lehet beszélni ezt. Szerintem teljesen természetes, hogy ebben a korban egy fiú-lány barátság átalakul szerelemmé. Velem is volt hasonló.

Tippek, hogy hogyan közelíts hozzá, illetve a témához tök ártatlanul.

- Ha találkoztok, és mondjuk megemlíti, hogy fáradt, vagy akármi, szar kedve van valamiért, ajánld fel neki, hogy megmasszírozod a vállát felfrissítésképpen. Érezni fogod, hogy hogy reagál az érintésedre. (Nem tudom, meg szoktátok-e ölelni egymást, vagy mennyire van bármilyen testi kontaktus)

- Mondd neki, hogy azt álmodtad, hogy feleségül vetted, vagy jártatok, stb. A reakciói ez esetben is árulkodóak lehetnek.


De az is egy lehetséges út, ha elmondod neki, hogy mennyire szereted a társaságát, és úgy érzed, hogy kicsit beleszerettél. Fontos, hogy hagyj neki menekülési utat ebből. Nekem volt már, ami visszafelé sült el így, megijedt a lány, és utána távolságtartóbb lett. Bántott a dolog, de utólag rájöttem, hogy jobb is volt így. Nem volt őszinte barátnak sem.

De volt olyan is, hogy elmondtam, hogy kicsit többet érzek, amire szépen, diszkréten elutasított, de ugyanolyan jó barátok maradtunk, nem volt befolyással ez. Bár igaz, ott kicsit több is volt a levegőben, később lehet, hogy össze is jöhettünk volna, csak másképp alakította az élet.

2021. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segített !
2021. jan. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!