Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval, igazából csak szeretném valahol ki írni ezt magamból és kíváncsi lennék mások szempontjára is, volt egy kapcsolatom aminek kb egy hónapja vége lett, persze érzem hogy ennek még nincs végleges lezárása és van még jövőnk, és továbbra is vegyes érzelmek kavarognak bennem, egyik percben azt érzem hogy vissza akarok menni hozzá, de a másik pillanatban úgy érzem hogy nekem ez nem kell és nem akarom újra kezdeni, napiszinten gondolok rá, hiányérzetem van, és féltékeny vagyok ha más lány a közelében van, vegyesek az érzelmeim és zavarosak, az hogy totál elkerüljük egymást lehetetlen hiszen az egyik huga az osztálytársam, a másik hugával pedig mindennap beszélek, 10 éves a kislány! Egyszer Szeretnék vele beszélgetni, egyszer nem, azt is tudom hogy a szakításunkat ő egy hibának gondolja és még szeret engem, és bármikor újra kezdené velem, viszont mivel ilyen zavarosak az érzéseim így jobbnak látom kerülni vele az összes kontaktot! Remélem sikerült értelmesen elmagyaráznom! Kérem a sértő, lealacsonyító, megalázó, kéretlen véleményekkel rendelkező egyének kerüljenek! Szerettem volna ezt kiírni magamból és esetleg értelmes válaszokat, véleményeket kapni! Köszönöm!

jan. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mire kellene válaszolni?
jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véleményekre vagyok leginkább kíváncsi, hiszen más emberek szempontjából teljesen máshogy néz ki! 😊
jan. 15. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Döntsd el mit akarsz és csináld ugy:) mert ez igy csak hisztizes
jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a gondolkodás alapú döntés híve vagyok. Ha úgy határoztatok, hogy ennek vége, akkor vége, meghoztátok a döntést. Innentől nem érdemes figyelni őt, meg neten nézegetni, mert ilyenkor születnek azok a gondolatok, amik neked vannak jelenlegm
jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!