Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért láttamoznak le ennyi után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért láttamoznak le ennyi után?

Figyelt kérdés

Van, hogy ráírok lányokra online. Írok egy sziát, erre ha válaszolnak megkérdezem mennyi idősek, utána pedig, hogy hova valósiak. Ezután pedig pár nap múlva szoktam nekik írni ismét egy sziával, utána pedig írnám, hogy mizu, de gyakran leláttamoznak.

Miért teszik ezt? Ha csak két mondatot beszéltünk miből döntik el, hogy nem szeretnének beszélni?



jan. 20. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert a legalapabb kérdéseket teszed fel. Hova valósiak, kor. Van aki alapból nem akar internetes fórumokon párt keresni, ezért egyből nem leszel szimpatikus.
jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de ha ráírok valakire és először válaszolt, utána miért ráz le?

A másik meg, hogy többen mondják, hogy ne így írjak rá lányokra. Akkor hogyan? Ha bevetnék egy csajozós dumát akkor meg már furcsán néznének rám, az sem jobb.

jan. 20. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne csajokra ráírós/mondós normális és frappáns szöveg, személyes találkozás és online beszélgetés esetére erre/ilyen témára irányul
jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pl. amit utána akartál írni, csak nem válaszolt rá, vagyis a "mizu"-t nyugodtan írhatod. Aztán ha nem válaszol rá, akkor valószínűleg nem akar online ismerkedni, ha meg válaszol, akkor szerencséd van.

Csak aztán a mizuból tudni kell egy beszélgető témát kihozni. Leggyakoribb eset, hogy azt mondja semmi. Végül is vannak átlagos napok. Ez esetben ne firtasd tovább az aznapi programját, helyette készülhetsz egy másik, hozzád közel álló témával, amiről szívesen beszélgetsz, és más is tud hozzá szólni.

jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 köszi a tanácsot. Akkor mi van ha így néz ki egy beszélgetés?:


Szia

-szia

Hány éves vagy?

-16

Merre laksz?

-pest


Sziaa

(leláttamozott)

jan. 20. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5# 1-es és 4-es vagyok.

Milyen közösségi felületen írtad? Facebook, insta? Nem mindegy, mert mindenhol más szándékkal vannak fent az emberek.

Egyik eshetőség, hogy az elején visszaírt, mert miért ne. Aztán másik alkalommal már kioktatták a szülei, hogy interneten ne írogasson, és ezért nem ír vissza.

Másik, hogy visszaírt, mert kíváncsi volt milyen ember írt rá, de mivel csak kérdeztél, és magadról nem adtál választ, meg nem is kérdeztél többet, ezért nem vagy neki szimpatikus, nem ír többet.

jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Instán szoktam próbálkozni
jan. 20. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!