Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy fiú közös képeket gyűjt rólam és magáról amiken együtt vagyunk rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon cuki képek vannak rólunk ahol megölel meg ilyesmi és mindig szeretné hogy elküldjem az outfittemet kb minden reggel és azokat általában lementi. Meg az én telomba volt rólunk 2 aranyos kép és kérte, hogy azokat is küldjem el. Mit gondoltok?

jan. 21. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sorozatgyilkos, és szerencséd hogy még életben vagy.
jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy az🤣 egy ideje ismerem mar mert a varosomban lakik csak nem nagyon talalkoztunk mert o kolis es mas varosba jar kozepsuliba
jan. 21. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Oké, értem. Akkor valami vallási fanatikus, és ima szentélyt épít a képeidből. Gyertyákkal, meg kis rózsaszín szivecskékkel. A helyedben akkor kezdenék el aggódni, amikor a levágott hajadat, és körmödet is elkezdi gyűjteni, vagy a szemetedben turkál.
jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen beléd van zúgva :)
jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert tetszel neki.
jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Megszállott. Mikor már esetleg nem beszélsz vele annyit, érzelmileg fog zsarolni, hogy megöli magát, ha nem beszélsz vele. És kitudja még miket csinál… nem egészséges, amit csinál.
jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Kiveri a képeidre.
jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+1 a sorozatgyilkosra. Nekem is azért vannak közös képeim lányokkal, mert halálra akarom kínozni őket a pincébe! A kettő közt rettentő nagy párhuzam van.
jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
biztosan tetszel neki. random sose csinalna ilyet egy fiu se semmikepp
jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!