Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogy tekintenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy tekintenek a legjobb lány barátjukra?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy vonzalmat egyáltalán nem éreznek és ez nem is változhat?

jan. 22. 18:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%

Áltlaban az összes fiú meg akarja fektetni a lány ismerősét, semmmi más nincs a dologban

Ha nem erről van szó akkor meg homoszexuálisok valószinűleg, hogy férfi létükre lányokkal barátkoznak

Nő és férfi között nincs barátság

jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mint a legjobb lány barátomra. Nekem ő nem az esetem, ő meg leszbikus, így fix nem alakul ki egyikünk részéről sem érzelem. Vannak olyan bensőségesebb, lelkizős dolgok, amiket a fiú barátaimmal nem lehet, vagy ha lehetne is nem akarok megbeszélni, és sok dolgot teljesen más perspektívából lát. Nagyon szeretem mint barátot, de ha szexualitásról lenne szó, bottal se piszkálnám meg, pedig nem csúnya lány, sőt. Az előző bensőségesebb női barátommal (vele megszakadt a kapcsolatunk a kontrollmániás pasija miatt) pedig inkább olyan volt a kapcsolatunk, mintha a nővérem lett volna (pedig fiatalabb volt nálam lol).
jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

#1


De létezik fiú-lány barátság, az nem a mi hibánk ha képtelen vagy a faszod kontrollálni, és érzelmileg annyira fejletlen vagy, hogy minden lányba beleszeretsz akivel beszélsz.

5 éven át tartó hosszú barátságom volt egy lánnyat. Sokat írkáltunk, átmentünk egymáshoz és soha nem történt semmi, egyikünk se gondolt a másikra máshogy, mint egy barát. Köszönöm szépen, nem vagyok homoszexuális se, itt veled van a baj.


Elhiszem hogy ritka, de létezik.

jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

Van egy fiu legjobb baratom. Volt egy ido, amikor tetszettunk egymasnak, ebbol alakult ki ez a baratsag. Fokozatosan megismertuk egymast, egyre jobban. Most mar minden mozzanatot tudunk egymas eleterol. Nem vagyunk szerelmesek egymasba, es igazibol sose nem is voltunk. Itt vagyunk egymasnak, es kitartunk egymas mellett, ezert dontottunk ugy, hogy egy kis ideig szuneteltetjuk a randizgatasokat is, mert meguntuk, hogy sose sul ki jo barmibol. Osztonozzuk egymast a legjobbakra, es en buszke vagyok ra.


Remelem ez igy lesz orokke.

jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Én pl megfektetném ha őszinte akarok lenni,kimondtam. És ezt ő is tudja🤣
jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Vonazlom lehet, van olyan lány barátom akit vonzónak találok. De pl személyiségileg meg nem illenénk össze, a kapcsolat lehetetlen lenne. Elhülyülünk egymással, mindig ott vagyunk a másiknak, de ez itt meg is áll. Ő is vonzónak talál engem, énis őt, de egyikünk sem híve a dugópajtiságnak, szóval több nem lesz csak barátság.


Amúgy ez változhat is, lehet hogy a másik változik annyit külsőleg, belsőleg, hogy megtetszik, vagy éppen elveszíted az érdeklődést.

jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Barátként tekintek rá. Ennyi év után fura lenne, ha bepróbálkoznék.
jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
13%

A fiúk megnézik a lány barátjuk seggét. Esetleg a mellüket is ha kint van a dekoltázs.


De csak ennyi.

Esetleg még kiverik a lány Instagramos képeire.

jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
#8 Miért gondolod úgy, hogy mindenki nevében írhatsz?
jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Van 3 csaj akivel sok ideje barátok vagyunk.

Szeretem őket nagyon, másmilyen lányokkal barátkozni mint fiúkkal nyilván.

Az egyik emberileg nagyon frankó amúgy, csak mostanába más az érdeklődési körünk és nem szántam rá túl sok időt az elmúlt 1 évbe. Amúgy szeretem nagyon, csak valahogy minden fontosabb volt mostanába mint ő.

Van egy másik, vele komplikált volt hogy találkozzak sokszor az elmúlt fél évbe, de amúgy megoldottuk párszor őt is nagyon birom, vele soha semmi nem volt köztünk szinte mindíg csávója volt amúgyis. Meg nem is voltunk annyira dúrván közeli viszonyba.

A harmadiknál nyilván van vonzalom, olyan kinézete van hogy nehéz lenne nem vonzódni hozzá. De olyan viszonyba is vagyok vele, hogy nem igazán vannak gátlásaink hogy őszinte legyek. Igazából a 3 közül csak az egyikkel nem feküdtem le, de nem mondanám hogy ez számít amúgy.

Emberileg nagyon szeretem őket, de egyik se az esetem annyira hogy össze is jöjjek bármelyikkel. Szerintem felesleges túlgondolni, nem attól lesz barátság hogy nem feküdnétek le. Azért vagyunk barátok mert szeretjük egymás társaságát és ennyi. És legalább nincs kötöttség, az se zavarja őket ha a barátnőikkel is összefekszek. Az egyikkel volt egy édeshármas is, egyik barátnőjével az világi élmény volt mondjuk :D

jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!