Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogy tekintenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy tekintenek a legjobb lány barátjukra?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy vonzalmat egyáltalán nem éreznek és ez nem is változhat?

jan. 22. 18:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20 Eddig szinte az összes lány barátom rámhajtott, pedig nem id vagyok a 10es aki végigdugta az összeset :D
jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ezért is szokták mondani hogy fiú lány barátság nem létezik 🤷 az ilyen esetek miatt, az az igazi CSAK barátság ha nincs szex és vonzalom.

Mintha csak azonos neműek barátságáról lenne szó.

(Bár az is igaz ma már minden második lány vonzódik a saját neméhez is...)

jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
92%
#22 szerintem lehet barátság akkor is ha van vonzalom. A barátság mibenléte nem az, hogy nem vonzódok valakihez, hanem hogy egymás támaszai vagyunk, bízunk a másikban, megértjük egymást.
jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23-asnak adok igazat. 10-es meg többi vagyok.

Én igaz barátja vagyok a lánybarátaimnak, igaz nincs sok meg nem sok lánnyal barátkozok csak akik tényleg olyanok. Meg nem mindegyikkel vagyok annyira közeli viszonyba. De nálam a barátság az, hogy bízunk a másikban és ottvagyunk egymásnak bármi van. Ettől függetlenül mivel mutatósak és szeretem is őket nyilván alakul ki valamilyen vonzalom, de nem dugunk állandóan. Néha olyan pillanatban teljesen okés azokkal akikkel úgy állunk egymáshoz.

jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A barátsághoz kötődés kell, nem vonzalom.

A fiú barátaidhoz sem vonzódsz!


Ha így gondolkodtok, akkor ne csodálkozzatok hogy a fiúk nem szeretik hogy a barátnőjük más fiúkkal barátkozik. 🙄

jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

A barátsághoz kötődés kell, nem vonzalom. Viszont ha van vonzalom de azt tudjátok helyén kezelni akkor maradhat barátság.


Nem fogsz minden ellenkező nemű barátodhoz vonzódni, de attól, hogy vonzónak találod nem szűnik meg a barátság, mert az a kötődéstől függ nem a vonzalomtól (ahogy azt te is írtad)

jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%

De én ezt hiába magyarázom fiúknak.

Egy lány jobban megérti

jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ja vágom miről beszélsz. Csak ha kapcsolatba kerül az egyik fél az már problémás.

Téged nem zavarna ha össze jönnél egy olyan lánnyal, aki a fiú barátjával több is volt? Nyugodt szívvel lennél ha egy olyan fiúval barátkozna akivel fél éve még szexelt?

jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

De fiúkhoz szólt a kérdés :D

Meg amúgyis, ahogy az én éd a 10es példájából kiderül, nem egyformák a lányok sem ilyen téren.

jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#28 jah. Mondjuk nálam a kapcsolat alapfeltétele, hogy biztos vagyok a hűségében. Egész jó emberismerőnek tartom magam, látnám ha megcsal. Vagy ha nem látom akkor megintvsak abban a hitben vagyok hogy tudnák róla ha lenne, szóval ismételten teljes nyugalommal állnék felé xd


Az viszont idegesítene ha a faszin látnám hogy annak ellenére hogy vagyok neki, meg akarja fektetni megint. Na akkor lenne egy kis beszélgetésünk vele (a sráccal) arról, hogy ez így nem működik.

jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!