Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk hogy tekintenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy tekintenek a legjobb lány barátjukra?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy vonzalmat egyáltalán nem éreznek és ez nem is változhat?

jan. 22. 18:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom egy fiú. Ő biszex, most egy haverunk tetszik neki, előtte egy lánnyal volt. Nekem nincs barátom, ezért ha együtt megyünk buliba, akkor gyakran úgy teszünk mintha járnánk, mert én nagyon utálok nemet mondani, és amikor valaki élvezd velem flörtölni, nem .érem elküldeni. A srác az ilyen bulis csókolózás kívül soha nem "nyúlt" hozzám úgy mint aki többet akar. Iskolán kívül állandóan együtt vagyunk, közösen tanulunk, együtt írunk tételeket, ugyanazt sportoljuk, néha elmegyünk megiszunk egy kávét vagy nézünk egy filmet, nyáron amikor korán kezdődött a délelőtti edzés, többször náluk aludtam, mert olyan korán nem volt távolsági busz. Mindig megbeszéltek hogy melyikünknek ki tetszik, és voltak már érdekes szituációk, tavaly április környékén ugyanaz a srác tetszett mindkettőnknek, ezért megdumáltuk hogy egyikünk sem fog járni azzal a sráccal. Amikor szakítottam a barátommal, nagyon sokat segített nekem, és bár szingli volt, még csak utalni se utalt arra, hogy bármit lát a kapcsolatunkban, és ezért nagyon tisztelem. Nagyon szeretem, bármit megtennék érte, de nem tudom elképzelni azt hogy valamikor a pasimként tekintsek rá.
jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
De akiknek több is volt mint barátság, azok miért írnak ide? Szerintem pont hogy arról szólt a kérdés hogy csak sima barátság. Létezik-e ilyen.
jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

A barátság nem attól baràtság fiú és lány közt ,hogy soha nem nyúltatok egymáshoz. Barátként tekintünk egymásra, soha nem akartunk volna kapcsolatot a másiktól de szeretjük imádjuk egymást ezért vagyunk barátok. A testi vonzalom meg mondhatjuk természetes és ha tényleg barátok vagytok az ilyet meg is lehet beszélni. Legalábbis szerintem elég érthető ha vonzónak tartjuk egymást és semmi kivetnivaló nincs benne.

jan. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Jah, de ha van/lesz párotok az már problémás.
jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
3%
en ugy gondolom hogy nincs legjobb fiu barat ameddig hetero a pali. ugyanis az esetek 80%ban a ,,fiubarat” meg akarja fektetni a oany baratjat. nekem is volt. teljes mertekben baratkent tekintettem ra, kesobb kiderul hogy o nem. a hatam mogott mondogatott olyanokat hogy nagyon megbaszna es hogy barcsak az ove lennek. en ezekben nem hiszek. hogyha a srac meleg vagy barmi mas akkor viszont ugy gondolom mukodthet a baratsag
jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Ez így igaz. Sajnos sok naiv lány van akik azt hiszik a fiúk tényleg csak barátként tekintenek rájuk.


Ha nem is megfektetni akarnak, de attól még megnézik rendesen a seggeteket amikor ti elfordultok vagy nem látjátok.

+ Dekoltázs látványa.

jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

10-es 13-as vagyok.


Nekem hátsószándékom soha nem volt, de testi vonzalom nyilván kialakult több esetben is. Amelyik lány barátomnak kapcsolata volt soha nem közeledtem úgy hozzá meg ő se nagyon. A többi esetnél sok esetben volt, hogy összefeküdtünk meg ilyesmi de szerintem semmi kivetnivaló nincs benne. És attól tényleg barátok voltunk, és ha tényleg barátok vagytok meg is lehet beszélni az ilyesmit anélkül hogy a másik felkapná a vizet,hogy úristen te lefeküdnél velem? Nyilván ha valakinek kapcsolata van nem kell annyira közelkerülni a másikhoz, de ha nincs miért lenne az baj ha barátként összefekszetek vagy bármi? Nem attól vagytok barátok, hogy undorodtok egymástól szerintem.. Amúgy esküszöm több esetben is onnantól lett mégjobb a barátságunk, hogy lefeküdtünk. Az meg nem egy ördögtőlvaló dolog főleg ha sok évig szerepet játszotok egymás életébe mint barát.

jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

Nem attól vagytok barátok, hogy lefeküdjetek!

A fiú barátaiddal sem fekszel le.

jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem, de attól nem is leszünk mások mint barátok, hogy volt rá példa hogy lefeküdjünk.
jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Attól még elgondolkodtató amit írtam. A lányok sem hajtanak rá a fiú barátjukra, csak fordítva van ez.
jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!