Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális női arc?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális női arc?

Figyelt kérdés
részletesen: pl haj, szem, ajak, stb

jan. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanolyan, mint ami a férfi esetében: ne legyen nagy - főleg a semmire.


Amúgy ez totál szubjektív. Nekem például kifejezetten tetszenek a határozott, éles arcvonallal rendelkező nők, a vadabb szemöldökök.

jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, mindenkinek más az ideális.
jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En mar lattam gyonyoru szoke haju kek szemu not.


Lattam gyonyoru barna szemu barna haju not.


Lattam teltebb de nem elhizott not, aki szinten vonzo volt.


Lattam nagy mellu not aki vonzo volt.


Lattam szinte alig van melle es vekony csajt, bejott nekem.


A tobbi etnikum annyira nem jott be, marmint nem vonzottak fizikailag, mondjuk ugy, csak a "feherek" akik EU-ban vannak.


Viszont egy dolog nem igaz: mar volt parkapcsolatom. 30/F

jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, te 30 évesen mi a lósz.rt keresel a tini kategóriában?!
jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nálam változó, többféle női arctípus is tetszik nem kifejezetten ragaszkodom egyhez

Az az igazság, hogy mind kellene :)


4 hahaha én meg 41 vagyok

Csak láttam a kérdést kiirva de egyébként a múltkor láttam nagyon szép barna hajú 16-17 éves lányt és nem szoktam ilyen fiatal lányokat még megnézni sem de vele erősen összenéztünk, helyes szép arcú lány volt

jan. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4


Hogy olyan felvilagosito valaszokat adjak 16 eveseknek vagy afolott, akik nem talaljak az utjukat neha es eltevednek ilyen hasonlo kerdesekben. Nem kell rosszra gondolni egybol. Nem voltam parkapcsolatban, nem is akarok benne lenni, tul sok az ellentet, mas igenyek, gyerekeket, (es meg afolott ugy diploma vegzesig csuszas nelkul ami ~23 eves addig is kb. tini az illeto) meg nem tekintem partnernek semmilyen ugyben ami a parkapcsolatokat illeti.


Es, hogy senki nem tokeletes, nincs univerzalisan idealis haj, idealis szem vagy szemszin. Ilyenek.

jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1%
Te azért az ékezeteket megtalálhatnád öreg , ha már másoknak az utat segítesz :D
jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Oke.
jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sose gondoltam hogy van egy zsánerem, mindig úgy gondolkoztam mint a 3-as, hogy bárki lehet az ideálom. Aztán pár éve mikor összejöttem barátnőmmel, a haverok mondták hogy "na már megint egy zöld szemű, alacsony barna hajú csaj". Úgyhogy akkor gondolkoztam el, és visszatekintve mégis csak van egy ideálom:

- zöld mandulaszem

- barna hosszú egyenes haj

- vékony ajkak

- kissé hosszúkás fejforma

- pici orr

- erős arccsont

- és nem hátrány ha van egy enyhe szeplő is


Ez teljesen szubjektív, akárhány embert kérdezel, mindenki mást fog mondani. Én öntudatlanul is mindig az ilyen típusú nőket vonzottam be egy kivételével.

jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9


Sok no/lany valaszt olyan partnert a jovoben, aki hasonlit az exre, vagy szulore (apukara leginkabb), illetve a kornyezetet is megvalasztjak amiben felnottek, ez egy tendencia, es van rola szakirodalom. Aki abuuzus kozepette nott fel, az abuuzus kapcsolathoz fog nagyon nagy valoszinuseggel ragaszkodni peldaul, sajnos.

jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!