Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép? Mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Mit csináljak hogy lépjen? Hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú az osztályomban, aki bejön. És tudom az egyik közeli barátjától hogy szépnek gondol. Küldtem neki már pár jelet (lájkolom a sztoriját, párszor írtam neki, stb. Tudom átkozott 21. század hogy csak így lehet lépni, de ez van)


Egyszer konkrétan hallotta ahogy helyesnek neveztem. Ez amúgy nem direkt volt, véletlen sikeredett így:/


Miért nem lép?

Plusz infó, kb. két éve bejöttem neki, akkor meg ő nem jött be nekem...

És egy ideig jó barátok voltunk, aztán eltávolodtunk.

Egyrészt tetszik, másrészt szívesen barátkoznék is vele.

Igen, tudom osztálytárssal nem jövünk össze, nem is feltétlenül szeretnék vele összejönni, csak legalább a közelében lenni.

Mit kezdjek ezzel a szituval?



jan. 30. 23:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam, de mindketten 16 évesek vagyunk.
jan. 30. 23:52
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
hát mondjuk te is léphetnél 🤷🏽 Nem ertem a kerdest es a mondandod kozotti osszefuggest se egyebkent..
jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

"Tudom átkozott 21. század hogy csak így lehet lépni, de ez van"


Attól hogy te életképtelen vagy még nem csak így lehet lépni / nem a század hibája. Ilyen mentalitással te a 14. században is besült lettél volna.

jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyrészt tetszik, másrészt szívesen barátkoznék is vele."


Akkor mégis mi a fenéért nem teszed? Tudod, ha néz is ki valahogy, akkor előbb-utóbb lesz olyan lány, aki nem ilyen gyáva, és megteszi helyetted, és akkor foghatod a fejed, de már késő lesz. Az meg, hogy valaki gyáva, nem a XXI. század hibája. Ki mondta, hogy csak hülye lájkokkal lehet "lépéseket tenni"? Az, hogy odamész hozzá beszélgetni, vagy elmentek sétálni, vagy akár meginni suli után egy kávét, vagy teát, vagy tudomisén mit, az nem is játszik?

jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, te úgy vagy hülye ahogy vagy. Te magad sem tudod, hogy mi a különbség barátság és szerelem között. Tömény blablabla amit írsz. Nem, felejtsd el, hogy Instagram, lájkok és ilyesmi! Nem, ez ahogyan előttem is írtak csak az életképtelenséged egyik jele. Össze vissza filozofálsz a semmin és mellébeszélsz ahelyett, hogy lépnél.
jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem gondolkozik hogy hogyan adjon neked sakk-mattot
jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"lájkolom a sztoriját, párszor írtam neki, stb." - Ezt az ember a barátaival is megteszi, a lájkolást még idegenekkel is. Konkrétabb jel kell, például menj oda beszélgetni hozzá.
jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
ez konkretan egy nagy 0 amit tettel erte kerdezö...
jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a likeolás már lépés? Mert akkor most másztam rá a szomszédomra.
jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy like-olod a sztoriját, semmit nem jelent, ezeknek semmi jelentősége. Semmiféle lépést nem tettél felé, csak várod a sült galambot, az online térben küldözgetett akármi az nem lépés. Egyébként meg, az, hogy szépnek gondol, szintén nem jelent semmit.


Ha nem akarod a saját időd pazarolni, akkor egyszerűen mond meg neki, hogy bejön és megihatnátok egy limonádét: ezzel egyrészt TÉNYLEG teszel lépést felé, másrészt viszonylag hamar kiderül majd, hogy te is tetszel-e neki, vagy csak barátkozik. Nem az 1800-as években vagyunk, hogy ciki legyen, ha egy lány kezdeményez, sőt, vannak srácok, akiknek pont egy kis biztatás kell a másik féltől, hogy ők is merjenek lépni. A legrosszabb eshetőség az, hogy nemet mond, de legalább tudni fogod, hogyan álltok.

jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!