Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha azt kérte a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azt kérte a lány, aki elvileg szeret, hogy hagyjam most békén egy hétre, mert hihetetlenül mérges rám?

Figyelt kérdés
Én ezt nem akarom...
jan. 25. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért mérges rád?
jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérj tőle bocsánatot, és ha ezek után is távolságot szeretne tartani tőled, akkor tartsd tiszteletben. Majd ha megenyhül keres (vagy nem), de ez is az ő szabad döntése kell hogy legyen. Erőszakkal magad mellett tartani nincs értelme. Ezt 100% rosszindulat nélkül írom, saját tapasztalataim alapján.
jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Elöször hagyd békén, utána meg kérj bocsánatot
jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Először is mit csináltál, amiért megharagudott?
jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor hagyd békén egy ideig és kérj tőle bocsánatot.
jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem csináltam... Eléggé csendes volt, és megkérdeztem egy barátnőjétől, hogy tudja-e, hogy hogy van..


Emiatt viselkedik így.

jan. 25. 17:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan seggfejnek nevezett ezért...
jan. 25. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd akkor békén. Valami biztosan történt, lehet egy olyan dolog miatt kapta fel a vizet, amire nem is gondolnál.

Viszont nincs meg nálatok az őszinte kommunikáció, hosszútávon szőnyeg alá söpörni a problémákat nem szerencsés.

jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha ennyitől kiborult, akkor jobb egy életre elfelejteni.
jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem valaki felnyomta teged.

Vagy hazudott rolad.


Vagy nem vettel eszre, de megbantottad

jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!