Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban komoly gondokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban komoly gondokat okozhat felnőtt korban ha nem volt tinikoromban kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Speciális iskolába jártam az egészségügyi gondjaim miatt, szervi és idegi/mentális gondjaim vannak, az utóbbi az idegi probléma társbetegsége. A többség hozzám képest túl sérült volt szóval ők kiestek, egyszer próbálkoztam be egy látássérült lánynál 19 évesen, a többiek akik látványosan hajtottak rám nem jöttek be. Sosem voltam társsasági ember, kevés barátom volt általában de szoros kapcsolatok voltak. Valóban visszaüthet ez? A depresszióm végett nincs motivációm az egészre.
márc. 2. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a depresszió okozhat gondot, nem pedig a tini szerelem hiánya.
márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.Nem nagyon van rá megoldás azon túl hogy antidepresszánst szedek, azt mondta a pszichiáterem hogy nincs náluk ocd-re specializált szakember, ugye az ocd és a depresszió, szorongás egy skálán mozognak.
márc. 2. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Na igen, ez így egy baromi nehéz helyzet. Esetleg magánpszichologus?
márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.Lehet az lesz, voltam tiniként is meg gyerekként is államinál stb de semmit nem használt, sőt még rosszabb volt. Nem bízom túlzottan az állami eü-ben.
márc. 2. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. bizonyos embereknél gondot okozhat, de a párkapcsolat hiányából fakadó gondolatok, és az, ha nem kezeli őket. Kezelés alatt nem komoly pszichiátriai cuccot kell, csak megérteni magadat, az érzéseidet, és elfogadni magad
márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elképzelni miért akarna valaki velem lenni, nehogy azt hidd hogy azért mert egy iskola speciális attól mindenki toleráns, ugyanez a rehabos melókra is igaz.
márc. 2. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos akad ,aki veled akar lenni.
márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akadt csak nekem nem jöttek be ők.
márc. 2. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egészségi problémákkal is akadhat valaki Neked és nem függ attól, hogy tinikorodban volt-e kapcsolatod. Arra ügyelj egész életedben, hogy ne légy agresszív és igyekezz a tetteidet ellenőrizni, mielőtt végrehajtanád őket.

Nem voltak hasonló problémáim, de megírom: 24-éves voltam, amikor nősültem és 58 éve vagyok házas ugyanazzal a személlyel.

Sok szerencsét kívánok és fel a fejjel!

márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem annyira
márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!