Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú lány közti barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány közti barátság?

Figyelt kérdés

márc. 3. 13:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen
márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Sem a fiúk, sem a lányok többsége nem alkalmas erre. Van és létezik férfi-női barátság, de ahhoz bizonyos feltételeknek meg kell felelni és tapasztalatom szerint a férfiak és nők 98%-a nem felel meg ennek. (a barátság extrákkal nálam nem barátság...)
márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Igen, persze.
márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Női szemszögből létezik. A férfiak meg belemennek, hátha egyszer több lesz belőle. Aztán persze nem lesz.
márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de szerintem ritka. Nekem pont sikerült.
márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
#4 szóval szerinted csak egyoldalú van. De nem, nem azért "mennek bele" mindannyian.
márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
84%
Én 10. osztályosként a mindennapjaim jó részét 4! lánybarátommal töltöm, egyikkel sem szeretnék semmit. Persze, lehet én találtam normális alanyokat 😅
márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ez előtt nem voltak ilyen kérdések és alatta válaszok amikből rájöhettél volna a megoldásra.
márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Haveri szint létezik. Egy komoly barátságban egy idő után előjönnek az érzelmek. Nyilván ha mindkét fél hetero.
márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!