Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik férfiak és nők közti...

Létezik férfiak és nők közti barátság? Ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Azért igen, mert nem:) Csak az lesz barátom, aki valamiért közel áll hozzám. Innentől, nem tudni mikor jön el, az az egy lépés, hogy többet is érez az ember. Előbb-utóbb, valamelyik fél, többet szeretne. Jó esetben, mindkettőnél egyszerre jelentkezik az érzés.
2016. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roland G. ***** válasza:
39%
Szerintem igen,a mesékben! :)
2016. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem vannak jó férfi barátaim. A suliban ismerkedtünk meg és azóta is jól elvagyunk.

Azért mert baromi ronda vagyok :D.

2016. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Van de csak haverság maximum. Nem bensőséges legjobb barátság.

Nekem van 2 fiú akikkel nagyon jóban voltam suliban. Az egyik aszexuális a másik meg valószínűleg meleg vagy másba volt szerelmes.

2016. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...Max haverság ahol nem beszélnek,nem találkoznak mindennap,vagy sokat... Bizony a másik előbb utóbb többet akar...Vagy mind a 2 nálam is ez történt.
2016. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Van ám. Nekem a legjobb barátom az egy fiú. De tényleg. Semmi sem volt és nem is lesz köztünk, mert teljesen más az ideálunk. Szóval ez nem egy tündérmese, ilyen tényleg létezik. 😉
2016. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: De csak átmenetileg. Vagy ő izgul rád, de nem veszed észre.
2016. jún. 30. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. 4 éve ő a legjobb barát. Tényleg. Soha nem tudnék rá úgy igazán pasiként tekinteni, pedig nem meleg . Kb testvéri a viszony. Tényleg van ilyen. 😉
2016. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!