Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú és...

Szerintetek létezik fiú és lány közti barátság? Mert én kételkedek benne.

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha a pasi meleg a csaj pedig leszbikus,akkor igen létezik.
2016. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem vannak fiú barátaim és én tudom hogy egyikbe sem vagyok szerelmes és nem érzek semmi többet barátságnál sőt el se tudnám képzelni.És aki be akarja nekem magyarázni hogy az összes egytől egyik szerelmes belém vagy többet érez akkor azt megnézem..


Bár kinek mi.Hát ha valaki úgy véli nincs akkor neki nagy valószínűséggel nem is lesz ilyen kapcsolata.Meg hát most mindenkinek meglehet a saját véleménye.Ennyi.

2016. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Én sokáig tényleg hittem benne. Aztán rájöttem, hogy tényleg létezik, de csak az egyik fél részéről szimpla barátság az egész. Nekem is voltak és vannak is fiú barátaim, de azt is tudom, hogy akármelyik megd*gna, ha azt mondanám... Én barátként tekintek rájuk, ők meg egy dugható csajként rám, akivel lehet beszélgetni is.
2016. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Csak ido kerdese es kibukik a dolog...
2016. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%
Nincs mert az egyik ugy is bele szeret a masikba tapasztaltam
2016. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Létezik.
2016. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem vannak fiú barátaim és én tudom hogy egyikbe sem vagyok szerelmes és nem érzek semmi többet barátságnál sőt el se tudnám képzelni.És aki be akarja nekem magyarázni hogy az összes egytől egyik szerelmes belém vagy többet érez akkor azt megnézem.. "


1. Barátból általában kevés van. ha már azt mondod, hogy vannak fiú barátaid, akkor valószínűleg neked fiú haverjaid vannak:)


2. Oké, hogy te nem érzel semmit, ezt elhiszem. De soha nem lehetsz 100%-ig biztos abban, hogy ők sem éreznek semmit.


Véleményem szerint haverság lehet fiú és lány között. Azt meg csak remélem, hogy igazi, mély barátság is. De ez majd idővel kiderül:)

2016. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak egy fiúbarátom volt, és remélem egy is marad, akivel együtt vagyok már jó ideje. Tudom ez nem "csak" barátság,de nekem ő a legjobb barátom, és nem azert mert szerelmes vagyok vagy ilyesmi, egyszerűen csak ugy megtudok neki nyilni, és mint még senki másnak, és nem tudom megfogalmazni tudjátok milyen amikor a legjobb barátoddal vagy :D pedig voltak/vannak nagyon jó barátaim.
2016. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


#7


Tudom mi a különbség a haver meg a barát között és nekem barátaim vannak.(Haverjaim is de azokat nem akartam felhozni mert közülük van olyan akivel mondjuk el tudnám képzelni meg olyan akinek tudom hogy bejövök meg olyan akivel nem olyan mély a kapcsolatom és ezért inkább nem nevezném barátságnak.)


A mai világban semmiben sem lehet 100%ig biztos az ember.De én szerintem egyik fiú barátom sem érez többet irántam mint amennyit kéne és igazából túlzottan nem is foglakoztat más véleménye e téren és ezt most abszolút nem bántásként mondom mert te legalább voltál olyan értelmes hogy normálisan megfogalmaztad a véleményed.Nem úgy mint egy néhány ember.

2016. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok fiú haverom van, de az összes gondolkodás nélkül mgdugna ha úgy adódik.

Igazi közeli fiú barátom sose volt. Azaz de, általánosban. :D

Szóval én ezt sajnálom mert mindig is nagyon kedveltem a Fiúk társaságát. Jobb fejek lazábbak, a lány barátaim is sokszor fiusabbak :D

Attól tartok tényleg nem letezik.

2016. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!