Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb haverom apjába. Mit csináljak? 17L

Figyelt kérdés

Az apja kb 35 éves.

Tudom hülyén hangzik..

Ma a haverommal voltam és találkoztunk a városba az apjával, és első látásra szerelmes lettem.. láttam róla képeket facen előtte, de előbb nagyon jól néz ki.. mit csináljak??

Egyébként elváltak a szülei, szóval ha jól tudom egyedülálló az apja.


márc. 9. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Várj egy kicsit, el fog múlni.
márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 éves, aki szerelemnek hiszi a fizikai vonzalmat...
márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te szerelmes, csak éhes a puncikád
márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, csak tetszik neked a külseje.

Amúgy hány éves a haverod? Csak mert ha ő is 17, akkor az apja 18 körül volt a születésnélm

márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, csak teszik, mert jó pasi. Teljesen normális, a lányok 99%ánál van ilyen, majd elmúlik. Nekem is volt, többször is, kicsit elfantáziálgattam róla (nem feltétlenül szexuális értelemben, de akár úgy is), aztán kicsivel később semmit nem éreztem az illető iránt.
márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Napi kamu.
márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Azonnal szexelj vele, utána lepődj meg, hogy nem veled éli le az életét, mint sok csaj. Utána minden idős férfiban keresd őt.
márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
drukkolok
márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!