Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb fiúbarátomba vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátomba vagyok szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom (nevezzük Marcinak) szerelmes az egyik legjobb barátnőmbe (nevezzük Borinak). De közben annyit beszéltünk telefonon meg chatteltünk a Marcival, hogy szerelmes lettem belé. Ő nem érez semmit irántam. Én pedig nemrég (1 hónapja) szakítottam a barátommal (akivel ő hozott össze minket). Nem merem bevallani neki. És Bori reakciójától is félek. Kérlek aki tud segíteni az írja le. Köszönöm

2021. dec. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Borinak tetszik Marci? Mert ha igen, én ebben a szituációban meg próbálnám elfelejteni Marcit.
2021. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha tényleg 100% tudod hogy nem érez semmit irántad, akkor ne erőltesd.Mivel írod hogy sokat beszéltek, lehet hogy csak közeli barátnak tart akinek sokmindenit elmondhat, amit másnak nem, és ha bevallod hogy belezúgtál az sokkolná, eltávolodna tőled. Úgyhogy ne,-ne mond el.
2021. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Kedves Adél!

Készíts egy olyan "beszélgetést" a Fake Messenger nevű android appal, amiben Bori azt taglalja "valakinek" vagy akár neked is, hogy ő csak kihasználja Marcit, meg tulképp nem is szereti, csak szánalomból van vele, meg ilyenek. Majd ha kész, csinálj egy képernyőképet, és küldd el Marcinak. Garantáltan oda lesz érted, hiszen megmentetted egy "kétszínű mocsoktól". Onnantól pedig tied a pálya.

Nagyon fontos: A szemtől szembeni beszélgetéskor Hazudj TÖKÉLETESEN. Nem hibázhatsz. Ha rájön valamire, buktad a pasit. Plusz biztos szétkürtöli, hogy milyen "aljas" módon próbálkoztál.


Persze lehet, hogy ezutóbbi sorok eléggé eltántorítóak, de hidd el, ebben a mai átkozott világban a cukisággal meg a bájjal ku...ára nem sokra mész.


U.I: A pasi, ugyanúgy mint a hatalom, nem olyan dolog ami alanyi jogon jár, hanem el kell venni!

2021. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!