Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyok együtt a barátommal (tisztába vagyok vele hogy nem sok idő), de elötte 2hónapig randiztunk mire kimondtuk hogy együtt vagyunk… Kb 1hete észre vettem hogy az exem mindig keresi a tekintetem (osztálytársam) akivel 7,lassan 8 hónapja szakítottunk, és hát feljöttek az emlékek.. 3 hónapig voltunk együtt és úgy éreztem vele örök csak egy ok miatt szakítottunk (családi probléma volt nála)

Nagyon rosszul érzem magam miatta hogy így érzek mivel szeretem a barátom….

De valahogy az exem sokkal jobban figyelt rám naponta elmondta hogy gyönyörű vagyok, regényeket írt arról hogy mennyire szeret… és nem tudom mit is kéne csinálnom…

Kérlek bennetek ne támadjatok le emiatt hogy így érzek… A válaszaitok előre köszönöm!

17L



márc. 10. 21:37
 1/10 anonim válasza:
Tedd azt, amit te szeretnél, és ne legyél naiv, ne hagyd magad befolyásolni senki által. Most még előtted a világ, amit nem biztos, hogy majd szépnek fogsz találni. Én is voltam 17 éves, én is voltam akkor is szerelmes, mégsem az akkori szerelmemnél kötöttem ki felnőttkoromra.(nem, a 18 éves életkorral csak jogilag válsz felnőtté, nem pedig érzelmileg vagy értelmileg.)
márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
márc. 10. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt még hozzá szeretném írni hogy a legjobb barátnőm azt tanácsolta hogy ne hozzak elhamarkodott döntést és várjak egy kicsit és nézzem meg hogy hogyan fog viselkedni az exem, barátommal nem lesz vita stb..
márc. 10. 22:02
 4/10 anonim válasza:
Jó tanácsot adott, adj magadnak egy kis időt, és gondold át a továbbiakat. Becsüld meg azt, hogy olyan helyzetben vagy, hogy válogathass is, és ne pazarold el az ebből fakadó lehetőségeidet.
márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az előző kapcsolatod véget ért, lezártad. Nem? Ha igen, akkor nincs kérdés. Ha még nem, akkor hogy kezdtél újba? Zárd le az előzőt végleg, és kész.
márc. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebből a versenyből a mostani barátod fog kijönni vesztesként
márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a mostani barát lesz a vesztes.


Pont az ilyen helyzetek miatt van a legtöbb "két szék közt a pad alá" eset.


Senki nem tudja garantálni, hogy az exed nem fog 3 hónap múlva lepattintani egy újabb gond miatt.

márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7#. Ez is igaz. A csajnak valószínűleg ez lesz de saját példámból kiindulva írtam hogy a mostani lesz a vesztes mert akinek ilyenkor is az exén jár az esze az vissza is fog hozzá menni
márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Azt nem írtam bele hogy a mostani párom néha ugy kezel mintha csak egy haverja lennék…

márc. 11. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ex nem véletlenül ex. Ha mostani barátod nem jó, akkor egy ideig legyél pár nélkül. Attól hogy lehet váltogatni a fiúkat nem jelenti hogy kell vagy előnyös is.
márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!