Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegyük fel,hogy ez van,mi a...

Tegyük fel,hogy ez van,mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Van egy ember akinek te sohase ártottál ám ő neked igen,de minden alkalommal megbocsájtottál neki ám újból és újból hátba döfött

Most újból bocsánatért esedezik

Ám most már elgondolkozol biztos megbocsájtasz e


Megbocsájtasz vagy nem?



2021. febr. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt butaságnak hivják ha többször megszivat valaki és esélyt adsz neki.
2021. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele,hogy egyszer hülyének lehet nézni,vagy belehet húzni a csőbe,de nehogy azt higgye már az a másik valaki,hogy ez másodszor is sikerülni fog,mert akkor ő még nagyobb hülye,mint amilyennek engem tart.
2021. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megbocsátok-e, az én szuverén döntésem volna. (Megbocsátanék, minek tápláljak haragot, csak magamnak ártok vele.)

De az tutifix, hogy eltakarítanám az életemből örökre. Hány esélyt kapjon még?

2021. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom,rosszul foglaltam össze

Szóval úgymond szerinte viccből de mégis rossz érzés volt most viszonz nem volt vicc


Nem is ezért bocsájtottam meg neki csak nem ismertem,jófejnek látszott,jó vicceket szokott mondani de idén megváltozott,eddig nem ilyen volt


De gyűlölet van a szivembe nem tudom mit tegyek ,

2021. febr. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!