Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz döntés előtt állok.Mi...

Nehéz döntés előtt állok.Mi lenne a helyes út? többi lent.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,és körülbelül 3hete,hogy elköltöztem otthonról,vagy hát kijöttem noveremhez dolgozni külföldre.

Többek közt azért,mert otthon nem éreztem jól magam.

Nem volt igazán senkim,úgy éreztem nincs ott jövőm.

Suliba járok meg hivatalosan egy évet,szakmát kapnék,de már úgy érzem ezzel sem foglalkoznék.

Félek,haza megyek otthon rossz a helyzet,kevesebb a fizetes ha dolgoznék,itt viszont megfizetnie.

Annyi a baj,hogy a fizikai munka,amit csinálnom kell nagyon kimerítő.

Fáj a hátam,nem bírom,beteg vagyok.Nem mellesleg iszonyat depressziós itt is ugyanúgy.

Minden más jobb igazabol.

Nővérem sok erőt ad,viszont a párja és az ő nyakán nem akarok lenni,hiába mondják,hogy örülnek hogy itt vagyok.

Folyamatosan nézzük az alberleteket,és egész jó lehetőségem lenni,amivel bőven elélnék és még gyűjteni is tudnék,viszont még mindig nem reagáltak rá semmit,így nem tudok elköltözni jelenleg és fogalmam sincs mikor fogok tudni

Tényleg a munkahelyen jó fejek,de tényleg nagyon nehéz,megerőltető munka,meg nem is igazán szeretem csinálni.

Viszont az lebeg a szemem előtt,hogy ha haza megyek,ott meg sokmindent nem szeretek.Felek,hogy azt mondják feladtam,ugyanis ez egy nagyon hirtelen döntés volt hogy kijöttem mert volt egy-ket rossz napom,amikor minden a feje tetejére állt,és talán csak menekültem.

De határozottan szeretnék a saját lábamon állni

Nem tudom mi lenne a megoldás.

Egyszerűen van pozitív,és negatív is mindkettő részről.

Itt a munka csak az,ami negatív.

Hogy nem szeretem,és megterhelő nagyon.


2022. szept. 22. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lenne számodra valami más munkalehetőség?


3 hét még nagyon nem mérv adó idő, hogy milyen is lenne ott az élet, ha pedig úgy döntenél hazajössz, akkor ne az legyen előtted, hogy feladtad, hanem hogy milyen bátor voltál, hogy ennyi idősen kimertél menni külföldre dolgozni és ez egy élmény, tapasztalata jövőre tekintve.


Én a helyedben kipróbálnék minél több munkát.

2022. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes befejezni a sulit a szakma miatt. Utána is kimehetsz még, nem?
2022. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Munka mindig van. Ha nem tetszik a mostani, egészen biztosan találsz mást, csak keresni kell.

Viszont nem tudom, milyen szakmát kezdtél tanulni Mordorban, de lehet, érdemesebb lenne befejezni. Szakmát lehet honosíttatni, elismertetni "külföldön" (miért titok, melyik ország?), és sokkal jobb munkalehetőségeid - ergo életkörülményeid - lesznek egy szakmával, mint szakképzetlen segédmunkásként, betanított munkásként.

2022. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Edzőnek tanulok.
2022. szept. 22. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kint csinalj szakmat es legalabb azt el is fogadják. Otthonit általában mindig megvetozzak valamiért.
2022. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nézegess másik állás után. Nyilván ne mondj fel, amíg nincs új. Tanulgass valamit, ami segít ebben. Esetleg a nyelvet, ha rádfér. Vagy valami képesítést, ami érdekel.
2022. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!