Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbeszéljem vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbeszéljem vele?

Figyelt kérdés
röviden annyi, hogy az egyik ismerősöm írt egy valentin napi levelet az egyik fiú osztálytársamnak, aki azt hitte, hogy én írtam. Azóta nem száll le rólam, és folyamatosan b@asztat. Szerintetek mit tegyek?

márc. 11. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy nem te írtad, hagyjon békén. Nem kell megemlíteni ki volt, de tudasd vele hogy nincs esélye nálad.
márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy basztat csak reményt lát rá, hogy valaki érdeklődik iránta. Szépen higgadtan mond el neki, hogy ez egy félreértés!
márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire bonyolult helyzet ez? Meg kellett volna mondani neki már az elején, hogy nem te írtad.
márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A harmadiknak írom: a kiirás előtt kb 5 nappal tudtam meg, hogy azt hitte, hogy én voltam
márc. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!