Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja a barátom más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátom más lányra hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés
A sulinkban egy alsóbb éves szemüveges lánynak, aki már nem hord szemüveget, mondta azt neki a barátom,hogy így jobban néz ki. Véleményetek erről?

#lány #szerelem #kapcsolat #Vajoncsakengemszeret
márc. 14. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A leírtak alapján azt tudom mondani, ez eddig teljesen rendben van. Mi a jogalapod arra, hogy esetleg ez nincs rendben? Van esetleg valami, ami fontos info és nem írtad le?
márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Miért mondja a barátom más lányra hogy jól néz ki?"

Mert NEM VAK!

márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is rohadt féltékeny típus vagyok, de az hogy a barátod elmondta egy lánynak hogy jobban néz ki szemüveg nélkül, ebből ügyet csinálni tényleg túlzás.

Lehet tudja a lányról hogy önbizalomhiányos, vagy ilyesmi, esetleg ismerik egymást. Ez semmi.

márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
De, nyugodtan mondd el a barátodnak mit érzel. Biztos majd megnyugtat, és te is jobban leszel
márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hármasnál a pont.

Az, hogy megdicsér valakit, nem ok a féltékenykedésre.

márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos tetszik neki
márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ennyire féltékeny hogy egy sima bók miatt kérdést kelljen kiírnia na OTT van önbizalomhiány nem is kicsi

Szerintem ebben semmi olyan nem volt ami miatt aggódni kellene de itt inkább az a kérdés hogy miért nem bízol a barátodban

márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi.
márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokat jelent, lehet csak udvariasságból mondta.
márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog tényleg tipikus tini. Az a baj, hogy ilyen korban már azt megcsalásnak veszitek, ha a párotok ráköszön valakire, ha még beszélgetnek is, akkor vége a világnak. A másik, hogy egy köszönést, nézést, bókot is úgy vesztek, hogy az illető belétek van zúgva. Gondolom az illető lánynak is úgy jött le a bók után, hogy bejön a barátodnak, sőt szerelmes belé. Sajnos úgy látszik sok baj lesz még ebből a bókból a te féltékenységet és/vagy amiatt, hogy a lány többet lát bele ebbe a bókba. Persze az sem kizárt, hogy a barátod nem véletlenül bókolt a lánynak, majd kiderül. A lényeg, hogy valakinek nagyon rossz lehet a sztori végkifejlete.
márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!